>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
16:00 Switzerland W U18 - Germany W U18 1 1.51
Switzerland W U18 - Germany W U18 -1 1 1.65
1-4 ⛔
Rozliczam wszystkie moje typki wcześniejsze
No dziwne te KOBIETY SĄ wczoraj z Ruskie walneli a ze słabymi niemkami nie dały rade ,szkoda słow ,czekamy do olimpiady na kobiety i facetków ????
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Proponuję śledzić węgierski kosz. Zdecydowany faworyt przegrywa do przerwy 19 punktami. Kurs zacny.
Mi już w tym sezonie jeden taki mecz z węgierskiej wszedł.
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na noc kolejne typy z tenisa
Babos 1,62
Sevastova 1,5
Szarapova - Dyiaz u19,5 @1,75
Radwańska 2:0 1,8
Wozniacki - Kenin u18,5 1,85
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; GLIWICZANIN1999
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno (Suma punktów gości over 75.5)
kurs 1.80 live wynik 58-41 polecam grubo !!!
✅ ✅ ✅
Jezeli ktos pogral 83.5 takze siadło wiec jest dobrze.Szkoda ze Krosno poxkolejnym swietnym meczu nie wygrywa meczu. Krosno dzięki za walkę !!!
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Na noc kolejne typy z tenisa
Babos 1,62
Sevastova 1,5
Szarapova - Dyiaz u19,5 @1,75
Radwańska 2:0 1,8
Wozniacki - Kenin u18,5 1,85
Widzę oglądasz WTA, zastanawiałeś się nad dzisiejszym meczem Hercog - Georges? Młoda jest bardzo wysoką i co najważniejsze silną zawodniczką. Mnie tu kusi +4.5 gema na młodą, chociaż Julia ma świetne wyniki na hardzie to widzę tu bardzo duże szansę. Doradzisz? ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Widzę oglądasz WTA, zastanawiałeś się nad dzisiejszym meczem Hercog - Georges? Młoda jest bardzo wysoką i co najważniejsze silną zawodniczką. Mnie tu kusi +4.5 gema na młodą, chociaż Julia ma świetne wyniki na hardzie to widzę tu bardzo duże szansę. Doradzisz? ????
Która z nich jest tutaj młodą, bardzo wysoką i silną zawodniczką?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Bardzo przyjemnie ogląda się Greka Tsitsipasa i to już nie pierwszy raz. Gość jakby z innej epoki niż reszta tych młodszych tenisistów, bardzo spokojny, profesjonalny taki. Zupełnie inny od rublova, corica itd. Nawet największy jego błąd nie wywołuje u niego emocji, maksymalnie lekki uśmieszek.
Są jeszcze pewne niedociągnięcia, ale spory potencjał na top męskiego tenisa.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Która z nich jest tutaj młodą, bardzo wysoką i silną zawodniczką?
Jak zwykle największy łeb na forum musiał się przypruć. Obie są wysokie, opisałem jedynie młodą, 182 cm wzrostu to dość sporo, jak na kobietę + bardzo mocny serwis (Julia ma 180, więc też sporo). Pytam o zdanie, nie chce mi się kłócić na internecie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom