>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Siemandero! kogo dzisiaj forumek oplakuje?:p
p.s. Bitcoiny juz dzisiaj po 9300 byly ???? a przewiduja ze moze spac do 5600:p Glupich nie sieja.
Bitcoin upadnie to ludzie zaczna wykupywac etherum, pozniej ripple i tak w nieskonczonosc ???? ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Siemandero! kogo dzisiaj forumek oplakuje?:p
p.s. Bitcoiny juz dzisiaj po 9300 byly ???? a przewiduja ze moze spac do 5600:p Glupich nie sieja.
Bitcoin upadnie to ludzie zaczna wykupywac etherum, pozniej ripple i tak w nieskonczonosc ???? ????
zacznij podawać jakieś typy jak kiedyś, bo ostatnio to co chwilę czaterie tu widze :eek:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Same &quot;ekszperty&quot; tenisowe. Po wysokiej porażce w 1 to Tsurenko 2:0 to już lokata była.
Jak się czyta te pie.... że Aga nic nie gra w co 2 poście i to dziwnym trafem tych co posłali na Tsurenko to ręcę opadają. Po 1 secie oczywiście że Lesia wyglądała lepiej i słanie na nią w 2 nie nazwałbym głupotą, ale ja wciąż mam wrażenie że Radwańską tu większość 1 raz ogląda. Co liczycie że Aga będzie nagle grałą jak Serena? Jej głównym atutem od zawsze jest solidność i wku... przeciwnika. W 1 secie Aga baloniki w karo serwisowe to i Lesia się pobawiła. W 2 super długość piłki, dołożyła kąt i trochę mocy i już nie tak łatwo się strzela. Więc to, że typ nie wszedł to trudno, nie Tobie pierwszemu i nie ostatniemu, ale żeby następny wszedł to trzeba trzeźwo patrzeć na to co się dzieje. Aga była lepsza w 2 secie albo jak kto woli sprawiła że Lesia była słabsza. Pamiętajcie że to czytają też ludzie którzy nie oglądają meczu więc trochę obiektywizmu polecam. Kufa tak się rozpisałem że prawie usnąłem xD Bez spiny Panowie i samych ✅✅✅ ;)
wszystko fajnie pieknie ale powinno byc po meczu gem Tsurenko kiedy serwowała na mecz to była po prostu tragedia z jej strony tam udział Radwanska miała taki ze stała po drugiej stronie . Ukrainka zrobiła dwa podwojne i kilka bardzo prostych bledow po tym sie załamała psychocznie typowe wta w klasycznym wydaniu
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Typ +2,5 seta przeciwko Lacko czy jak on się zwie to była promocja stulecia . Wiem ze miałem tenis olac ale jak są takie kursy małe na takiego zawodnika to trzeba to grać przeciwnie i jakieś handi. Kolega z działu tenis jeden i drugi już nagrodzeni ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
zacznij podawać jakieś typy jak kiedyś, bo ostatnio to co chwilę czaterie tu widze :eek:
Panie, ja tu tylko sprzatam:p a nie od podawania typow.
p.s. tam odrazu czateria, poprostu skrot codziennego placzu z forum relacjonuje na AO. Jeszcze nie sprawdzalem postow, ale po ost widze ze placz nd Tsurenko i Age.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
hsieh o5,5 gema juz siedzi i to w pierwszym secie, kolejny atrakcyjny kurs do dubla był bo 1,49. Teraz czekam jeszcze na seta i mecz tajwanki bo jest w stanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom