>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
To się nazywa timing ???? 5 minut i 2 bramki już ;) Sam nie zdążyłem nawet pomyśleć, żeby spróbować, a tu pozamiatane :p
No ja tu pre już zagrałem over 4,5 po 3.40, ale widząć po 15 minutach gry taki kurs na over 3,5 to się aż zaśmiałem ;p
no to over 1,5 Silkeborg - Horsens @ 1.80
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Vitkova vs Bescond 1 (1.76) ✅✅ 3-5
Czeszka dochodzi do optymalnej formy, coraz lepiej biega. Procentowo na strzelnicy podobnie (84%-83% na korzyść Francuzki) W biegu obecnie Vitkova powinna prezentować się lepiej także przy równym strzelaniu powinna być wyżej chociaż liczę na jedną karną rundę więcej Bescond.
Hermann vs Kuzmina 1 (2.28) ✅✅ 10-18
Obydwie rakiety biegowe. Deklasują resztę stawki w biegu ale coś kosztem czegoś. Psują strzelanie, o ile Kuzmina na początku strzelała solidnie co sie przełożyło na kilka wygranych to obecnie w każdym biegu zawala strzelanie. Według mnie szanse 50/50 także idę po większym kursie
Valj Semerenko vs Yulia Dzhima 1 (1.86) :cool:
Semerenko w tym sezonie 94% na strzelnicy przy 88% Julki co też jest dobrym wynikiem. Liczę na czyste strzelanie i przy jednej karnej rundzie przeciwniczki powinna dobiec pierwsza na mete. W biegu raczej lepsza wydaje się Julia chociaż Valja też poprawia swoje wyniki przed IO.
Standardowo 25e na bet
Dzhima nie wystartowała także raczej zwrot. A pozostałe panie na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
No ja tu pre już zagrałem over 4,5 po 3.40, ale widząć po 15 minutach gry taki kurs na over 3,5 to się aż zaśmiałem ;p
no to over 1,5 Silkeborg - Horsens @ 1.80
2x ✅
Oby jeszcze jedna wpadła
over 2,5 Luzern - Lokomotiv @ 2.23
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wawrinka najwiekszy smiec atp
Wyzywasz go od śmieci bo kupon przegrał ? On w odróżnieniu od Ciebie to robi to co lubi i zarobił jakieś tam sianko a nie Twoje lokomotywy które się wykoleiły jedna po drugiej i te bajki o dziadku... Widać uzależniony jesteś skoro znowu tu trafiłeś i piszesz głupoty
EDIT: Kiedyś były tu typy co post, a teraz ten sprzedawczyk, ten śmieć, to po co TO obstawiacie i plujecie jadem, wszędzie widzicie wine tylko nie w Waszych betach które są na minus ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom