>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Halys rozstawiony w kwalifikacjach do Marsylii z nr 1 przegrywa w pierwszym 0:5, to fiksiarz więc pograłbym na niego po tym secie, ale może wskakuje za kogoś do drabinki.
Ma ktoś jakieś info?
tyle razy to juz było wałkowane że LL może zostać tylko zawodnik z ostatniej rundy eliminacji więc musi Halys przejśc de scheppera ale na to się nie zanosi. Sam go pograłem ale gość ma problem z utrzymaniem podania z drewnem francuskim. Jednak tak jak ktoś pisał już jakiś czas temu aby nie ruszać spotkań gdzie spotykaja się gracze z tego samego kraju a zwłaszcza francji, włoch czy rosji. Już ostatnio tsonga z poullile pokazali
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Feye w ht bardzo słabo, ba jakby Heracles zachował zimną krew to sam mógł prowadzić. To już kolejny raz mistrz zawodzi, no chyba, że taki mieli plan na 1 pol. ????
Edit Van Persie ratuje d..e Feye, bramkarz ekipy z Almeo nie zachował się jak Hercules ???? 1-0
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
tak z pewnością mecz halysa z de schepperem był czysyty i tylko umiejętności spotowe zadecydowały o wygranej drewniaka, chłop przegrywa sety z zawodnikami z 4 setki a halys już pokazał w budapeszcie że nie ma takiego spotkania którego nie da się ustawić i przegrać, także panowie się dziś nieźle dogadali. Gdyby przegrał po dwóch tb to można by mówić że zadecydowały detale, ale z wyniku wygląda to tak jakby halys grał dziś z Federerem
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
O Vassiljevie nic nie piszę... Valencia na ławce. Na szpicy Angielski ze Szczepaniakiem. Tu tylko skrzydła mogą coś zdziałać, niestety Badia po kontuzji, a Słoweniec bez wsparcia. Jodłowiec z Czerwińskim początki w klubie, nie wiem czy już się dogadali z resztą zespołu. Sercem za Piastem, ale głowa mówi co innego, po tym kursie widzę value po stronie gospodarzy, obym się mylił.
Lechia Gdańsk - 2.10.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Potrzebuję 2 setów, ale tak potrafią oddać, że nie liczę na zbyt wiele ^^
Ja też, w pierwszym mieli okropną przewagę, a wdupili 4 pkt, w drugim secie też prowadzili by oddać. Juz nie robią na mnie wrazenia ich przewagi.
Jastrzębski @6.5
siatka live, sts

e: postawiłem i zaje#$@ tracą 3pkt pod rząd, kurs 10 już.
Oni dzisiaj mają dzień walenia.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ja też, w pierwszym mieli okropną przewagę, a wdupili 4 pkt, w drugim secie też prowadzili by oddać. Juz nie robią na mnie wrazenia ich przewagi.
Oni dzisiaj mają dzień walenia.
O booże... Jastrzębski... 13-9 --&gt; 15-16... maras
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
wczoraj Monfils, dzisiaj ten JSW, dramat, ktoś pisze GRUBO GRUBO ... i tak się kończy
nawet seta nie ugrali hahah dramat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom