>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Peszko z kolegami balangował w tygodniu to dzisiaj siły nie mają, można spróbować coś w stronę Piasta ;)
Ja naiwny myślałem, że cykliczne chlanie gorzały przez piłkarzy(jeśli już ma miejsce to w 2, 3 lidze) ale w najwyższej klasie rozgrywkowej, chyba jestem jednak naiwny ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
pierdziele te typy z forum bo wszystko leży :p
od siebie to co wczoraj
Cabal/Farah wygrają mecz @2.6
Cabal/Farah wygrają 2-1 @4
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Peszko z kolegami balangował w tygodniu to dzisiaj siły nie mają, można spróbować coś w stronę Piasta ;)
Ja naiwny myślałem, że cykliczne chlanie gorzały przez piłkarzy(jeśli już ma miejsce to w 2, 3 lidze) ale w najwyższej klasie rozgrywkowej, chyba jestem jednak naiwny ????
i już jest 0:1 ????
i win Piasta ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Do jakiego buka wpłace Skrillem oprócz Sportingbull ?
Podbijam kolegę. Panowie podzielcie się gdzie gracie w ostatnim czasie poza sportingbullem. Mają tak niskie kursy że lepiej grać u ziemniaków. Gdzie można jeszcze pograć ze skrillem i u pewnej firmy? Nie musi być mocno znany buk.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Podbijam kolegę. Panowie podzielcie się gdzie gracie w ostatnim czasie poza sportingbullem. Mają tak niskie kursy że lepiej grać u ziemniaków. Gdzie można jeszcze pograć ze skrillem i u pewnej firmy? Nie musi być mocno znany buk.
Bodajże Rivalo oferuje skrilla ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom