>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Już widzę przegrany 4 set przez turczynki i ich sraczka żeby nie dostać w trzecim meczu z 2-0 na 2-3
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
teraz congeliano prosze wygrac seta do 15 to bedzie jeszcze szansa
raz już mi congeliano w lidze wloskiej pokryło handi 14,5 z modena u siebie przegrywając pierwsze dwa sety do 21 kolejne wygrały chyba do 12 i 9 i nawet przegrany tb sprawił że pokryły handi ale dziś inna ekipa po drugiej stronie siatki i tylko chyba cud może sprawić aby mi wszedł kupon
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
dobra włoszki dajcie sobie spokój, kolejny wielki kupon przegrany przez ostatni mecz, żałosne dzis są , nawet jeżeli wygraja ten mecz, od stanu 15:12 w 1 secie zaliczyły bardzo długi przestój, czas na przerwę bo szkoda nerwów
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ależ włoszki przegrywają na własne życzenie mieli tylw piłek żadnej nie skończyły
@co tam się dzieje w tej kobiecej siatkowce haha
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ciekawe czy dużo osób pograł Włoszki i Gdańsk przy stanie 0-2 w obu meczach. AKO coś koło 50. Jest szansa. Ja nie zagrałem i zaczynam żałować.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
cos na brameczki na wieczor:
Schalke - Wolfsburg over 1.5 @1.30 ⛔
Montpellier - Lyon over 1.5 @1.30 ✅
Roda - Ajax over 1.5 @1.10 ✅
brameczki na minus lekki, w grze jeden kupon ako, ktory zamykaja Lyon i Porto do rozliczenia, kciuki
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jak będzie powtórka z pierwszego meczu to jebne ze śmiechu.
Ta Rahimova komentator mówi skończyła 1 piłkę w dwóch ostatnich setach więc turczynki grają bez 1 zawodnicki ;-)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Porażka bab z Fenerbahce (pograna przy 0-2 i dołożona grubiej przy 1-2) konczy ten piękny bukmacherski dzień na gigantycznym plusie ????
do jutra. NBA odpuszczam, trzeba się wyspać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom