>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Troicki to jeszcze wygra pinbet nie wylaczyl celowo zakladow co normlanie robi po to zeby ludzie ladowali w istomina.. istomin mial 2:0 30:0 przy swoim serwisie na 3:0 i sie zlamal sam
A Herbet tez nie.mogl wygrac 1 seta jak mial 3:1 w gemach a potem w tajbrejku 3:1 wolal tamtego przerypac a wygrac drugiego z dupy
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ten tenis to jest jeden wielki wał ku wa co.drugi mecz ustawiony ze scenariuszem.jak z filmu
A już myślałem, że doszło do transakcji w czasie tie breaku i odpuszcza Troicki, ale chyba pojawiły się jakieś problemy. 6:7 DW 3 set wszedł po 9,5. Nie podawałem, bo DW to loteria i w tie breaku kontra na Istomina po 5,25.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
A już myślałem, że doszło do transakcji w czasie tie breaku i odpuszcza Troicki, ale chyba pojawiły się jakieś problemy. 6:7 DW 3 set wszedł po 9,5. Nie podawałem, bo DW to loteria i w tie breaku kontra na Istomina po 5,25.
fajnie naprawde ciesze sie Twoim szczesciem . Niestety ja sie dalem nabrac na to ze Troicki oddaje mecz uzbekowi i wpadlem w ustawiona celowo pulapke zastawiaona przez bukow i.tych dwoch pseudotenisistow
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Ten tenis to jest jeden wielki wał ku wa co.drugi mecz ustawiony ze scenariuszem.jak z filmu
Jeb y Troicki jak.ja go nienawidze
To sie cieszcie ze robia walki.Mozna zarobic.Zebym chociaz troche sie znal na przebijaniu pilki zwanej tenisem to bym sie przeniosl z kopanej na przebijana pilke.Tylko szukac walkow. ????
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Dla mnie ten mecz to parodia, było widać jakby przebijali od niechcenia, zero siły, same błędy niewymuszone.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
To sie cieszcie ze robia walki.Mozna zarobic.Zebym chociaz troche sie znal na przebijaniu pilki zwanej tenisem to bym sie przeniosl z kopanej na przebijana pilke.Tylko szukac walkow. ????
Tak to wlasnie takie proste tylko na przeztrzeni.kilku lat walki bardzo wyewulowaly robia walek walka w walku tak jak w meczu troickiego z istominem kazdy myslal ze Troicki oddaje mecz a tu chuya . Pare lat temu czegos takiego nie bylo jak.ktos oddawal.to.ewidentnie teraz to.przeszlo taka ewolucje.wlasnie wymuszona.tym ze ludzie graja live sledza to i.sie.nauczyli stawiac kiedy cos.sie dzieje podejrxanego ale buki sa cwane i jak szachowy mistrz wiedza co pomysla i zrobia gracze i.ustawiaja tak.mecze zebybich wydoic
 
D 319

defox

Użytkownik
Co sie stalo ze streamami u ruskich? nie ma w polowie meczow, na batmstream sa z opoznieniem minutowym.. ehh
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
A ja jeszcze zauwazylem ciekawa recz w tenisie jak.jest taki mecz na styku ze graja wyrownani tenisisci i jest 1:1 w setach i buki wystawiaja przed 3 setem kursy na live i np na pinbecie faworytem nie wiadomo dlaczego az takim byl.Istomin bylo na niego 1.6 na troickiego 2.4 zanim zaczeli grac 3 set. To zazwyczaj tak.jest ze w wiekszosci przypadkow wygrywa ten na ktorego byl wyzszy kurs.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Tak to wlasnie takie proste tylko na przeztrzeni.kilku lat walki bardzo wyewulowaly robia walek walka w walku tak jak w meczu troickiego z istominem kazdy myslal ze Troicki oddaje mecz a tu chuya . Pare lat temu czegos takiego nie bylo jak.ktos oddawal.to.ewidentnie teraz to.przeszlo taka ewolucje.wlasnie wymuszona.tym ze ludzie graja live sledza to i.sie.nauczyli stawiac kiedy cos.sie dzieje podejrxanego ale buki sa cwane i jak szachowy mistrz wiedza co pomysla i zrobia gracze i.ustawiaja tak.mecze zebybich wydoic
Jak swiat swiatem ustawiali,ustawiaja i beda ustawiac.Sport to biznes i czysta komercja.Nasza rola polega by byc tym lepszym o przyslowiowy blysk szprychy,a ze nie zawsze to wychodzi to niestety.Zostaja gorzkie zale i frustracja
 
D 319

defox

Użytkownik
tsonga z usmiechem na twarzy ktoregos seta na bank podaruje, widac juz jaki ma stosunek do tego meczu. Wie ze nie moze go przegrac wiec seta koledze da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom