>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jutro będzie grube pier....cię w najsłabszy punkt buka....
⛔⛔28 strzałów i 0-0 ja nie wiem jak oni strzelają..
kiedyś z kumplem się zastanawialiśmy czy te statystyki w niektórych przypadkach to nie ściema ?! tzn bardziej on rozkminiał
 
B 243

bede1991

Użytkownik
O dzięki ,ze mi przypomnialeś.
Zaraz się wezme za ten mecz, bo Mogi ostatnio w niepelnym skladzie...I cieniuje.
Posprawdzam wszystko, ale wedlug mnie, ja bym grał Oeste,ale jeszcze się odezwe.
Na flashscore napisane że przełożone
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
próbuje ktoś grać na Jarry`ego w meczu z Ramosem-Vinolasem? Ponad tydzień temu grali ze sobą i gładko wygrał Jarry a tutaj kursy powyżej 2,20 ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Otwieram dyskusje na temat jutrzejszego meczu rewanżowego Playoff siatkówki Superligi w Rosji. Niepokonane Dynamo Kazań jedzie na mecz do Sakhalina na rewanż po gładkim 3:0 u siebie. Na Dynamo kurs 2.80 już. Nie grają nic w przyszłym tygodniu, bo mecz z Conegliano w playoff LM grają później, Puchar Rosji już dawno rozegrany. Z tego co można wyczytać na stronie Dinama nie pojechały juniorki (po coś człowiek tego rosyjskiego przez 6 lat w szkole uczył xD). Co jest nie tak z tym meczem?
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Otwieram dyskusje na temat jutrzejszego meczu rewanżowego Playoff siatkówki Superligi w Rosji. Niepokonane Dynamo Kazań jedzie na mecz do Sakhalina na rewanż po gładkim 3:0 u siebie. Na Dynamo kurs 2.80 już. Nie grają nic w przyszłym tygodniu, bo mecz z Conegliano w playoff LM grają później, Puchar Rosji już dawno rozegrany. Z tego co można wyczytać na stronie Dinama nie pojechały juniorki (po coś człowiek tego rosyjskiego przez 6 lat w szkole uczył xD). Co jest nie tak z tym meczem?
Z miesiac temu byl mecz, chyba babki z Dinamo Moskwa na wyjezdzie graly i tez byly takienspadki na gosppdynie. Nie pamietam kto ale Moskwa ogarniala sety po kursie 10 ???? to je Rosja
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
próbuje ktoś grać na Jarry`ego w meczu z Ramosem-Vinolasem? Ponad tydzień temu grali ze sobą i gładko wygrał Jarry a tutaj kursy powyżej 2,20 ????
Podawałem już ten typ. Ja nie gram tenisa ale jest value. Ramos ostatnio cieniuje, Jarry dokładnie odwrotnie. No i najważniejsze: dziś dog jeszcze nie wygrał na tym turnieju ;)
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Termalica vs Wisla Plock x2
1.4 bet365 ✅

Dla mnie Termalica jest do spadku (wreszcie) Gdzies te punkty gubic musza....
Nim nacislem wyslij w tym posci to juz Termalica prowadzila;) Niech ten Brukbet juz spada i bierze ze soba po pache Sandecje;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom