>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
@1,91 na +1? To chyba europejskie handi. Azjan +1 stoi po około 1,60 wszędzie. Natomiast bliższe prawdy jest coś pomiędzy wami dwoma, bo +1,5 na Real stoi po około 1,40
Dokladnie tak, zapewne chodzilo mu o azjana a na WH zerknalem na eh. ???? dzieki za korekte
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Handi +1 na Real stoi @ 1,91...Nie miales na mysli handi +2?
wiesz co , zakład w tym durnym buku b.a.h gdzie z 400 zł zrobiłem ponad 9k. Pierwsza wypłata zlecona, a teraz mi cofnęli ze niby mam obrocic, to ich zjebałem ze obrót już dawno wykonałem. Tam jest zakład, że PSG może wygrać 1 golem to zakład wchodzi. JEdnak się wkur.... i wypłacam stamtąd 6k, zostawiam 700 zł na granie, a ten zakład o którym mówie pogram albo tam albo w onibet. Generalnie uciekam stamtąd jak najdalej bo kursy słabe i widzę ze coś kombinują.
Edit: poprosili o zrobienie zlecenia wypłaty i rozpatrzą szybko. i tak stamtąd spadam
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
wiesz co , zakład w tym durnym buku b.a.h gdzie z 400 zł zrobiłem ponad 9k. Pierwsza wypłata zlecona, a teraz mi cofnęli ze niby mam obrocic, to ich zjebałem ze obrót już dawno wykonałem. Tam jest zakład, że PSG może wygrać 1 golem to zakład wchodzi. JEdnak się wkur.... i wypłacam stamtąd 6k, zostawiam 700 zł na granie, a ten zakład o którym mówie pogram albo tam albo w onibet. Generalnie uciekam stamtąd jak najdalej bo kursy słabe i widzę ze coś kombinują.
Edit: poprosili o zrobienie zlecenia wypłaty i rozpatrzą szybko. i tak stamtąd spadam
Unibet jest spoko. Ty grasz chyba głównie nożną, to nie wiem jak spread kursów, ale na NBA są bardzo niskie marże.

jak grasz za 1000+ to najlepiej w Sportmarketach/Asianach
Na Smarkets nie złoży ako przecież...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
wiesz co , zakład w tym durnym buku b.a.h gdzie z 400 zł zrobiłem ponad 9k. Pierwsza wypłata zlecona, a teraz mi cofnęli ze niby mam obrocic, to ich zjebałem ze obrót już dawno wykonałem. Tam jest zakład, że PSG może wygrać 1 golem to zakład wchodzi. JEdnak się wkur.... i wypłacam stamtąd 6k, zostawiam 700 zł na granie, a ten zakład o którym mówie pogram albo tam albo w onibet. Generalnie uciekam stamtąd jak najdalej bo kursy słabe i widzę ze coś kombinują.
Edit: poprosili o zrobienie zlecenia wypłaty i rozpatrzą szybko. i tak stamtąd spadam
jak grasz za 1000+ to najlepiej w Sportmarketach/Asianach
Unibet jest spoko. Ty grasz chyba głównie nożną, to nie wiem jak spread kursów, ale na NBA są bardzo niskie marże.

Na Smarkets nie złoży ako przecież...
ale do grania singli są dobre ???? on chce zagrac singla Real ????
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Easy to nie było, ale siadło 20:18 ???? .
✅✅✅✅✅
Za późno zobaczyłem bo jak wszedłem bylo ok 7 min do konca.i 13:16 ale zachecony postawilem po 2,30 na Spartak over 34,5 - zrobili dobrar robotę w końcówce by to weszło ????
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Nozna, Rumunia, mecz o 16:00.
CS U Craiova - Dinamo Bukareszt
Gospodarze wygrają @ 2.20 .
I nawet wam przybliżę czemu, a co.
Dziwne ruchy kursów... ale warto uderzyć w gospodarzy. Bukareszt ma problem, nie awansowali do fazy play-off co skutkowało zwolnieniem trenera...
Na jego miejsce przyszedł nowy, bez doświadczenia, który do tej pory szkolił jedynie młodzież.
Dinamo pozbyło się kilku znaczących piłkarzy w zimie - Antona i Nedelcearu, a dodatkowo dziś nie będzie mógł zagrać ich najlepszy strzelec - Nemec.
Moim zdaniem wygląda to kiepsko dla Bukaresztu, a gospodarze zmotywowani - przed wlasną publicznością powinni dziś wziąć ten mecz.
Rano kursy leciały na gospodarzy, teraz duże spadki w stronę X2, mysle ze jest to spowodowane H2H, które jest korzystne pod X2, ale biorąc pod uwagę okoliczności dzisiejszego meczu, wchodzę w czystą 1.
Proste informacje i robia robote.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom