>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Ja coś w strone GSW bo korci strasznie ten kurs na nich
@e
Nie raz pokazywali jak mecz lepszy jako widowisko finansowe i jako marki drużyny to się spinaja
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja coś w strone GSW bo korci strasznie ten kurs na nich
@e
Nie raz pokazywali jak mecz lepszy jako widowisko finansowe i jako marki drużyny to się spinaja
Czasem warto sprawdzic sklady, bo to raczej mecz do jednej bramki, Spurs z nożem na gardle...
P.S. Mialem Le Mans, po 2,5 dosyć grubo.
Myslalem,zemi serducho wyskoczy....co oni odpierdzielali w końcówce majac fajną przewage....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Trochę mnie presja zżera przed kolejnym typem. Bo może komuś nie wejdzie i się będzie złościł...
Tak na serio, każdy gra co chce i jak coś niech bierze swoje lepsze typy i nie zawraca dupy.
Na nocke NBA :
Sacramento 2,5
Brooklyn
Indiana
AKO 2,23
Świete słowa każdy ma swój rozumek i gra my jakbyśmy grali wszystko co tu każdy podaje to nawet niewiem ile by miał zysku i strat ,trza liczyć się z tym z eniema pewniaków tylko użytkowników przypuszczenia ,a nie zawsze wchodz afaworyci już pokazał Smyczek po 1.07 a tamten ponad 8 ,niema nic pewnego
a ty podawaj i nie załamój się i niemyśl negatywnie ,nie ma sensu się wnerwjać na innych ,tylko sobie pomagać na Forum przecież one jest dla LUDZI anie dla wyzywania się i kłocenia
Kiedyś tu się nieźle wyzywali jak pamiętam w nocy i był bałagan ,ale już jest w szystkow pożadku i tak ma być Szanujmy się i pomagajmy sobie ,a moz ektoś się ucieszy z małego zysku i uzbiera kase Na Święta zbiliżajace się
Pozdrawiam I dziękuje
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Czasem warto sprawdzic sklady, bo to raczej mecz do jednej bramki, Spurs z nożem na gardle...
P.S. Mialem Le Mans, po 2,5 dosyć grubo.
Myslalem,zemi serducho wyskoczy....co oni odpierdzielali w końcówce majac fajną przewage....
Szpital w GSW:
Andre Iguodala
G/F Sidelined Mar 18 shoulder Day-to-day
Zaza Pachulia
C Sidelined Mar 18 shoulder Probable for Monday
Kevon Looney
F Sidelined Mar 18 face Day-to-day
Quinn Cook
G Sidelined Mar 18 hand Day-to-day
Omri Casspi
F Sidelined Mar 16 ankle Out indefinitely
Kevin Durant
F Sidelined Mar 15 ribs Out through Mar. 29
Klay Thompson
G Sidelined Mar 11 thumb Re-evaluated March 22
Stephen Curry
G Sidelined Mar 8 ankle Out through Mar. 20
Patrick McCaw
G Sidelined Feb 12 wrist Targeting mid-March
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Czasem warto sprawdzic sklady, bo to raczej mecz do jednej bramki, Spurs z nożem na gardle...
P.S. Mialem Le Mans, po 2,5 dosyć grubo.
Myslalem,zemi serducho wyskoczy....co oni odpierdzielali w końcówce majac fajną przewage....
Piszę to bo już kilka razy się zdarzyło że ekipa która musi dawała ciała, wiem wiem Goldeni mega rezerwowo i może się okazać że grubo przegrają

E. Najwyzej przyznam Wam racje Panowie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dundalk - Portadown -1,5 1 1.30
Dundalk - Portadown -2 1 1.44
Dundalk - Portadown -2,5 1.80
Dundalk - Portadown over 3,5 1.60
Dundalk - Portadown 1 połowa over 1,5 1.75
Dundalk - Portadown 1 połowa -1,5 1 2.45
Takie na 20:45 ostatni typ z PIŁKI gram
Dzisiaj nic nie idzie po za tenisem 1 który wszedł
Ymer E. - Giraldo S 1 1.33
Cepelova J. - Tomova V 1 1.33
Golubic V. - Rodionova Ar 1 1.20
ako-2.12
Dodin O. - Broady N. 1 1.82
WKLEJAM Z TAMTEGO TEMATU
dundalk 1 połowa over 1,5 2-1 ✅
Dundal handi -1,5 połowa ⛔
Reszta w grze
Tenis pada deszcz więc czekamy
Dundalk dał zarobić na 1 połowe ,czyżbym miał słaby okres przed nocką
Zobaczymy co będzie dalej
o Pół nocy czuje zamora wygrywa i over 1,5 po 1,40 a wygrana 1.90 też ładne kursy
DUNDALK 3-1
-2,5 ⛔
-2 ZWROT
ale 1 polowa jest wygrana po niezłym kursie
Kolejne meczyki na 00 bede miał coś z overkow
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Piszę to bo już kilka razy się zdarzyło że ekipa która musi dawała ciała, wiem wiem Goldeni mega rezerwowo i może się okazać że grubo przegrają
Zgadza się, ale Spurs nie może pozwolic, sobie na porażke, tym bardziej z GSW w takim skladzie.
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Piszę to bo już kilka razy się zdarzyło że ekipa która musi dawała ciała, wiem wiem Goldeni mega rezerwowo i może się okazać że grubo przegrają

E. Najwyzej przyznam Wam racje Panowie
Ale ja wcale nie twierdze, żeby tego nie grać. Toż to NBA! Ale raczej jakieś handi
W tym meczu bardziej powinno zależeć San Antonio, które chce wskoczyć na 6 miejsce, aby uniknąć w play off .... Golden State
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
DUNDALK 3-1
-2,5 ⛔
-2 ZWROT
ale 1 polowa jest wygrana po niezłym kursie
Kolejne meczyki na 00 bede miał coś z overkow
Tomcio, nie patrzylem jeszcze co tam dzis jest, ale w Meksyku w tym sezonie lubią postrzelac.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Pop rozpyka drugi garnitur GSW na spokojnie, gram ich handi i over Aldridge, bo kto go ma zatrzymać?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ale ja wcale nie twierdze, żeby tego nie grać. Toż to NBA! Ale raczej jakieś handi
W tym meczu bardziej powinno zależeć San Antonio, które chce wskoczyć na 6 miejsce, aby uniknąć w play off .... Golden State
Przecież to blamaż dla Popa, nie ma tu zadnych szans dziś Gsw,ale jak tam chcecie.
Dla mnie to tam z -15 pkt bedzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Zrobiłem piłke
Zamora FC - Deportivo Tachira
Total Over(1.5) 1.4
Monarcas Morelia W - Toluca W
Total Over(2.5) 1.36
Olimpia Asuncion - Club Sol de America
Total Over(1.5) 1.15
Huachipato - Union La Calera
Total Over(1.5) 1.29
Real Cartagena - Deportes Quindio
Total Over(1.5) 1.42
ako -4,.01
Zamora 1 kurs 2
Kusi real Cartegena po 2,5 kurs 2.30 ale jak chcecie ja spróbuje pograć takie overki delikatnie i zamore wygraną i overka 2,5 tez się skusze po 2.25
Delikatnie Proszęsobie coś wybrać ,mam nadzieje że będzie wygrane na PIŁCE
Można singielki pograć
a Olimpia nawet 2,5 kurs 1.56
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Przecież to blamaż dla Popa, nie ma tu zadnych szans dziś Gsw,ale jak tam chcecie.
Dla mnie to tam z -15 pkt bedzie.
Przekonałeś mnie. Bez wielkiej trójki GSW nie gram tutaj nic. Spursi z będącym w dobrej formie Aldridgem pocisnęli Sotę ostro. Tutaj powinno być jak Tomek pisze. Jak hando to tylko w stronę SAS
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio, nie patrzylem jeszcze co tam dzis jest, ale w Meksyku w tym sezonie lubią postrzelac.
Dziękuje bardzo ale w mexyk to tylko kobietki grają Ligi dzisiaj niema niestety
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom