>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Zrobiłem piłke
Zamora FC - Deportivo Tachira
Total Over(1.5) 1.4
Monarcas Morelia W - Toluca W
Total Over(2.5) 1.36
Olimpia Asuncion - Club Sol de America
Total Over(1.5) 1.15
Huachipato - Union La Calera
Total Over(1.5) 1.29
Real Cartagena - Deportes Quindio
Total Over(1.5) 1.42
ako -4,.01
Zamora 1 kurs 2
Kusi real Cartegena po 2,5 kurs 2.30 ale jak chcecie ja spróbuje pograć takie overki delikatnie i zamore wygraną i overka 2,5 tez się skusze po 2.25
Delikatnie Proszęsobie coś wybrać ,mam nadzieje że będzie wygrane na PIŁCE
Można singielki pograć
a Olimpia nawet 2,5 kurs 1.56
Kurna ,straszą mnie te niskie kursy
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Co do meczu GSW - SAS
Andre Iguodala (bruised left shoulder) is available on Monday vs. the Spurs.
???? co nie zmienia faktu, iż bez 3 pierwszych opcji w ataku będą mieli szalenie cieżko.
Looney i Zaza też w grze dziś ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kurna ,straszą mnie te niskie kursy
tO GRAJ OVERKI 2,5 ponad 2 są kursy w 2 meczach jak pisałem pod spodem ,trza ryzykować oby nie było 0-0 bo to boli ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Chyba muszę trochę odpocząć od forum, bo mając dzień,gdzie podaję 6 typów, 5 wchodzi na wysokich kursach,a 1 nie - dostaję taką wiadomość. Traci się sens w ogóle udzielania na tym forum https://zapodaj.net/22f9bdf2fe7d4.png.html

Edit. 1. dopiero dzisiaj przeglądałem wszystkie wiadomości u siebie na profilu, gość napisał do mnie pod koniec lutego.
ten zjeb do mnie też pisał ze chce sie ustawić w Hucie, to jak chu.... napisałem, ze nie ma problemu to wymiekł piz.... Nie przejmuj sie tym gościem.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
to gram na nba
76ers
Kings +10,5
Grizzlies +12,5
Spurs
AKO: ~3
Drummond over 17 zbiórek @ 1.85
Aldridge over 24 @ 2
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Panowie interesuje się ktoś tenisem , została Vickery , zamykać czy zostawić ?
Też została mi na kuponie. Ja zostawiam ale to są drobne. Potrafi ona odstawić numer, lecz z emerytką (Vinci kończy karierę w Rzymie) powinna sobie poradzić. Koleżanka Errani odpadła to on też powinna - jak pisał Młynarski &quot;Nieszczęścia chodzą parami&quot; ????
 
ryczy 12,6K

ryczy

Użytkownik
Też została mi na kuponie. Ja zostawiam ale to są drobne. Potrafi ona odstawić numer, lecz z emerytką (Vinci kończy karierę w Rzymie) powinna sobie poradzić. Koleżanka Errani odpadła to on też powinna - jak pisał Młynarski &quot;Nieszczęścia chodzą parami&quot; ????
osobiście pograne grubiej -21.5 gema oraz wygrana młodej amerykanki 1.98 lvbet ;]
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
W Pargwaju, szybks bramka dla gosci, i 3 rozne.
Zagram za drobne over 11 kornerow, po 1.90
Indiana + Phila i oddzielnie GSW, całe forum na Sas to chociaż ja przegram jak nie pyknie ????
Jak Gsw, to wygra, to ja juz do play off nawet nie spojrze na nba.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Peliwo @ 26 tenis ( może młody Berrettini się zmęczył po wczorajszym finale i podróży) na Pelwio Pre było 4 inspiracją był opis kolegi w dziale tenisowym.
Tak patrzę na H2H i Brytyjka z grubą wygrała miesiąc temu 2/0
Peliwo @ 26 tenis ( może młody Berrettini się zmęczył po wczorajszym finale i podróży) na Pelwio Pre było 4 inspiracją był opis kolegi w dziale tenisowym.
Tak patrzę na H2H i Brytyjka z grubą wygrała miesiąc temu 2/0
u Mateo chyba medyczna bo przerwane spotkanie a inne idą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom