>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
W Liverpoolu ślizga murawa, będą szły wślizgi spóźnione, będą karteczki ;) Everton dobrze zaczął.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tobie chyba nie trzeba przypominać,że w Japonii takie rzeczy to żadna niespodzianka
Azja ogolnie to stan umysłu, ale przegrać 20 pkt przy tak wyrównanych drużynach, rzadkoo się zdarza mimo wszystko.
Wczoraj na Filipinach San M tez odrobił 20 pkt i wygrał, w Chinach czwarta kwarta to też kosmos.
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Azja ogolnie to stan umysłu, ale przegrać 20 pkt przy tak wyrównanych drużynach, rzadkoo się zdarza mimo wszystko.
Wczoraj na Filipinach San M tez odrobił 20 pkt i wygrał, w Chinach czwarta kwarta to też kosmos.
Naoglądali się Cavsów,heh
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
ja nigdy nie zamykam, kompletnie zbędna rzecz i nieopłacalna kolejna zabawka w rękach buka aby zarobić. Jakbyś przekalkulował te spotkania które zamknąłem a byś nie zamykał to wyszłobby ze 2 opcja lepsza. Kalkulowałem kiedyś to w bet365 z kumplami.
Potwierdzam !chyba ze jest większe ako jak ja miałem awanse 7-9 spotkań to tak
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
W Liverpoolu ślizga murawa, będą szły wślizgi spóźnione, będą karteczki ;) Everton dobrze zaczął.
jak linia spadnie do over 3 AH wchodzę w to grubooo
warto jebnąć teraz czy do HT poczekać? kto ogląda niech da opinion
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Everton - Liverpool
Schneiderlin żółta kartka @2.55
Miał spóźnione wejście na oczach sędziego, co prawda bez reprymendy ale w pamięć zapadnie. Murawa mokra, Morgan dużo walczy w środku pola a nie jest wirtuozem. Dla mnie warto.
Znowu spóźniony, pracuje solidnie na żółtko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom