>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Rozliczyli wam te Filipiny, bo mi 365 blokuje, zaraz pewnie mi napiszą,ze się z linią jebli.
W ciężkim szoku są, a i tak niskie linie od wczoraj jeszcze spadły.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Rozliczyli wam te Filipiny, bo mi 365 blokuje, zaraz pewnie mi napiszą,ze się z linią jebli.
W ciężkim szoku są, a i tak niskie linie od wczoraj jeszcze spadły.
Nie napiszą ???? . Typ kozacki xD.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Basic w Monachium to bedzie taki drugi Millman i dojdzie pewnie do finału wczoraj Monfils mu oddał a teraz oddaje Klizan. z 3:0 dla słowaka na 3:5 czysciusienko

Basic mecz 1,65 wał jak ch* i
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs
Faze - Grayhound @2,72 1xbet (przy 2-4 na drugiej mapie)
za duże te kursy jak dla mnie, pierwszą mapę wygrali, ostatnią jest d2 po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Liczę na kolejną niespodziankę na tym turnieju
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Basic wygra 2 seta - 2.40, na spokojnie za 50 zeta ???? .
Bez kitu, ja to mam szczęście, obstawiłem i się połamał xD.
no bez kitu. mowa ciała KLizana była taka ze nie chce mu sie wogóle grac. swoja drogą Seppi z Djere tez mega wałek w 1 secie Seppi proawdził z podwojnym porzełamamniem miał 40:15 przy swoim serwisie i 3:0 w gemach i przegra seta 3:6 fuck yeah!! da sie?? da. wystarczy tylko troche chciec ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nlex-Rain
Linia taka,ze trzeba sprobowac ten over 47,5 w pierwszej, lzej niz poprzednio,ale zagram.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Jenisej - Volgar
over 1.5 @2.37 fortuna
Gospodarz jest zdecydowanym faworytem i cały mecz tłamsi gości. Z tabeli wynika, że walczą o czołowe miejsca więc powinno im zależeć. Strzelą jedną to pewnie wtoczą i drugą. Nie znam natomiast tej ligi a tym bardziej wątpliwe są dla mnie rosyjskie mecze. Dlatego też delikatnie, zobaczymy.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Jenisej - Volgar
over 1.5 @2.37 fortuna
Gospodarz jest zdecydowanym faworytem i cały mecz tłamsi gości. Z tabeli wynika, że walczą o czołowe miejsca więc powinno im zależeć. Strzelą jedną to pewnie wtoczą i drugą. Nie znam natomiast tej ligi a tym bardziej wątpliwe są dla mnie rosyjskie mecze. Dlatego też delikatnie, zobaczymy.
✅ jedną strzelili, jedną stracili, grunt to over ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom