>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa FIVB Mersin - Kobiety

Motrich/Abalakina vs Traballi/Zuccarelli 1 @ 2.59 Dafabet

Rosjanki dużo bardziej ograne. Warunki fizyczne dużo czasu lepsze. Dziwny kurs
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Shanghai SIPG - Beijing Renhe
Shanghai SIPG @1.83 fortuna
Delikatnie, w końcu mamy do czynienia z Oscarami i innymi Hulkami, w teorii powinni coś zagarnąć dla siebie.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
⚽ Shanghai SIPG - Beijing Renhe
Shanghai SIPG @1.83 fortuna
Delikatnie, w końcu mamy do czynienia z Oscarami i innymi Hulkami, w teorii powinni coś zagarnąć dla siebie.
moze zagraja na 0-0 i zagarną od buka ???? :footballfail: ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Puchar Polski
Arka vs Legia Start16.00
Legia Awans 1,35 10/10
Legia 1,80 6/10
Legia-1 2,50 4/10
bet365
Dla mnie tu nie ma sie nad czym zastanawiac. Pilkarze Arki juz od miesiaca czuja sie jak na wakacjach. 1-3 z Sandecja, 1-5 u siebie z Piastem... Nawet wygrana z Korona w rewanzu PP byla bardzo szczesliwa. I teraz nagle graja final i kazdy mysli ze Arka zagra tu nie wiadomo jak. Rok temu juz mieli duzo szczescia ogrywajac Lecha po dogrywce. Legia natomiast pod sterami Klafuricia jest zupelnie inna Legia niz ta co przegrala w Gdyni ostatniego dnia marca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Puchar Polski
Arka vs Legia Start16.00
Legia Awans 1,35 10/10
Legia 1,80 6/10
Legia-1 2,50 4/10
bet365
Dla mnie tu nie ma sie nad czym zastanawiac. Pilkarze Arki juz od miesiaca czuja sie jak na wakacjach. 3-1 z Sandecja, 1-5 u siebie z Piastem... Nawet wygrana z Korona w rewanzu PP byla bardzo szczesliwa. I teraz nagle graja final i kazdy mysli ze Arka zagra tu nie wiadomo jak. Rok temu juz mieli duzo szczescia ogrywajac Lecha po dogrywce. Legia natomiast pod sterami Klafuricia jest zupelnie inna Legia niz ta co przegrala w Gdyni ostatniego dnia marca.
W lidze to mogą być na wakacjach ale tu będą gryźć trawę a na Legię może to wystarczyć. Rok temu się udało to czemu teraz ma być inaczej?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Kucharczyk gol @2.75
Legia wygra obie połowy meczu @4.45 value
Legia strzeli w obu połowach @2.75
Jedziemy z pucharem ????
 
verno 666,1K

verno

Znawca - Hokej
Puchar Polski
Arka vs Legia Start16.00
Legia Awans 1,35 10/10
Legia 1,80 6/10
Legia-1 2,50 4/10
bet365
Dla mnie tu nie ma sie nad czym zastanawiac. Pilkarze Arki juz od miesiaca czuja sie jak na wakacjach. 3-1 z Sandecja, 1-5 u siebie z Piastem... Nawet wygrana z Korona w rewanzu PP byla bardzo szczesliwa. I teraz nagle graja final i kazdy mysli ze Arka zagra tu nie wiadomo jak. Rok temu juz mieli duzo szczescia ogrywajac Lecha po dogrywce. Legia natomiast pod sterami Klafuricia jest zupelnie inna Legia niz ta co przegrala w Gdyni ostatniego dnia marca.
Dzięki za przypomnienie o meczu, bo ja jak Arka &quot;wakacje&quot; ????
Legia Warszawa VS Arka Gdynia
over 2.5
@1.91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom