>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Niestety tym razem afrykański nos zawiódł,
typ na wygraną JS Kabylie na ⛔
Typ na ich under bramkowy na ✅
Szkoda, że sukces połowiczny
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Lecimy z ręczną!
JS Kinshasa wygra różnicą 1-5 bramek @2,85 STS
Under 50,5 bramki w meczu Widad Smara - JS Kinshasa @2,95
I jeszcze underek tutaj też na ⛔
#Rozliczonko
Wczoraj pobrałem under 76,5 w dublu z Widad.
Nie wiem co Ty widziałeś w kameruńskie zespole że na nich grałeś
Oglądałem ich mecze, podobali mi się, nie rzucam typów na odczepne, chyba że to mi sugerujesz ;)
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
I jeszcze underek tutaj też na ⛔
#Rozliczonko
Oglądałem ich mecze, podobali mi się, nie rzucam typów na odczepne, chyba że to mi sugerujesz ;)
Spoko. Dla mnie to Ty z ręcznej jesteś jednym z lepszych a może i najlepszym typerem.
Ja grałem w ciemno bo uważam że marokański handball wyżej stoi od kameruńskiego i wydawało mi się że kursy na mecz źle zostały wystawione.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Spoko. Dla mnie to Ty z ręcznej jesteś jednym z lepszych a może i najlepszym typerem.
Ja grałem w ciemno bo uważam że marokański handball wyżej stoi od kameruńskiego i wydawało mi się że kursy na mecz źle zostały wystawione.
Oglądałem mecz Widaru z drużyną etiopską, amatorami, którzy nie potrafili składnie akcji przeprowadzić, a mimo to rzucili im prawie 30 bramek, a sam Widar mimo gry I składem zagrał tam słabiutko, idąc nosem piłki ręcznej w życiu nie mogła się udać wygrana Widaru nad Kabylie, ale jak widać sport to sport. Jedziemy dalej, później też są ciekawe spotkania ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Oglądałem mecz Widaru z drużyną etiopską, amatorami, którzy nie potrafili składnie akcji przeprowadzić, a mimo to rzucili im prawie 30 bramek, a sam Widar mimo gry I składem zagrał tam słabiutko, idąc nosem piłki ręcznej w życiu nie mogła się udać wygrana Widaru nad Kabylie, ale jak widać sport to sport. Jedziemy dalej, później też są ciekawe spotkania ????
Prezes to chyba Komso ???? on tez widzialem reczna wiekszosc , do tego takie ligi jak izraelska kobiet itp. ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pieknie Cuevas nastepny po Rublevie pala do kwadratu 3 meczowe mial . Dwa razy serwowal ma mecz i mial.nawet 30:0 z ktorego sie polamal nie chce sie w to wierzyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Korcilo pograć Liaoning po pięknym kursie, ladnie ich doszli, dogrywka i moj over 216 wchodzi ????
zagrałem w STS kosza under 214.5 pkt, wynik 107-107, 2 sek do konca, będzie liczyło się z dogrywka czy bez?
Kiedy to grałeś ? Po slabej 3 kwarcie trza grac over, chociaż tu wejdzie dzięki dogrywce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom