>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
FC Haka - KPV
KPV over 0.5
@2.40


Tenis nie moja bajka, możecie coś na ten temat powiedzieć, 2 osoby typują w kurs ponad 5 to cś w tym musi być ????
moim zdaniem kursy nieadekwatne. Thiem ma zaraz rolanda na ktorym jest jednym z faworytow to moze bedzie chciał odpoczac. poza tym malo dzisiaj niespodzianek było i az dziwne ze tak malo ???? Garcia Lopez cos tam umie grac na ziemi w koncu hiszpan
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
4.
Spotkanie: SC Weiche - Cottbus
Typ: Cottbus over 1.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

✅

5.
Spotkanie: KFC Uerdingen 05 - Waldhof Mannheim
Typ: KFC over 1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tenis nie moja bajka, możecie coś na ten temat powiedzieć, 2 osoby typują w kurs ponad 5 to cś w tym musi być ????
Garcia-Lopez doświadczony, jak to Hiszpan lubi grać na cegle, Thiem wiadomo, że w normalnych warunkach powinien łatwo wygrać, ale Roland Garros za chwilę, gdzie przed rokiem Thiem doszedł do półfinału, będzie chciał na pewno przynajmniej ten wyczyn powtórzyć Rok temu właśnie tam się Panowie spotkali i Thiem wygrał wtedy w 3 setach, ale nie był to pogrom. W turnieju mniejszej rangi Garcia-Lopez ma dużo większe szanse, zdecydowanie większe niż to wskazuje kurs, takie moje zdanie ;)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Garcia Lopez wiział medicala i owijaja mu stope i kostke bandazami wiec słabo to wyglada dla hiszpana jak nie bedzie mogl normlanie biegac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom