>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Juz mozna sie szykowac na gre w garcie lopeza z wawrinka na rg. Jezeli nie win to jakies handi. Wawrinka przez tydzien formy nie zbuduje a garcia solidny i do 3 setow wiec stan moze nie wytrzymac. Czekam na kursy.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Wawrinka oddał a Thiem myśli już o RG. Czy odpusci w 2. Na moje wychodzi ze tak.
no taja to oddał hiszpanowi . i tak albo oddaje cały meczyk albo tylko rozgrzał sie i podbił kurs ???? dodac trzeba ze Garcia Lopez miał medicala i gra z jakas kontuzją
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Garcia Lopez wiział medicala i owijaja mu stope i kostke bandazami wiec słabo to wyglada dla hiszpana jak nie bedzie mogl normlanie biegac
Wyglądał po medicalu całkiem normalnie, a Thiem w TB serwisy w pół siatki, podwójny błąd, pomógł zdecydowanie ;)
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
W czasie medicala wyglądał już dobrze, uśmiech od ucha do ucha ( tbh zaje*bisty szczery uśmiech ma) także to raczej nic poważnego nie było, zresztą widać jak popyla ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
chyba jednak podbija kurs. ja znam to 1:0 w setach w plecy a potem problemy w swoim pierwszym gemie serwicsowym ma juz brejkpointy i Domino zacznie teraz grac
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Lewski Sofia - Cherno More Warna
over 1.5ht
@2.30

Rzadko oglądam tenisa ale czy to normalne że zawodnik popija sobie cole w puszczę bo dla mnie jakieś to dziwne ???? ?
Jako laik mam wrażenie że thiem ma wy*ebane ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
6.
Spotkanie: Virtus Entella - Ascoli
Typ: Btts/yes
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

⛔


7.
Spotkanie: Virtus Entella - Ascoli
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

⛔
Warto pomyśleć.
Powodzenia!
Dzis: 1/6

Edit. ...
Piękna seria, piękne dni...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom