>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale.Klizan.handluje w tych kwalifikacjach co.za.gosc . Kazdy mecz to gruby handel.na.live tak ewidentny ze glowa mala i.uja mu moga zrobic ???? a sa te sluzby co.sie zajmuja lapaniem ustawkowiczow a tak Klizan kazdy mecz po kolei rezyseruje
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Ehh USA dzisiaj to jakaś porażka . Drugi typ ⛔. I już zapowiada się pierwsza niespodzianka w pierwszym spotkaniu Ligi Narodów .
Minimalnie im brajuje do wygrania seta proponuje 3 set jeszcze powalcza mi sie wydaje 3 set Ameryka @1,5
 
K 0

kropson1988

Gość
Minimalnie im brajuje do wygrania seta proponuje 3 set jeszcze powalcza mi sie wydaje 3 set Ameryka @1,5
Niestety Argentyna dzisiaj miażdży . Do tego USA masakrycznie dużo błędów i prawie zero dobrej zagrywki. Raczej 3:0 się skończy .
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Garcia-Lopez - Thiem ? Co sądzicie o tym spotkaniu? Jest 1:1 w setach ale trudno stwierdzić komu bardziej będzie zależeć na wygranej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Garcia-Lopez - Thiem ? Co sądzicie o tym spotkaniu? Jest 1:1 w setach ale trudno stwierdzić komu bardziej będzie zależeć na wygranej.
Ja mam pogranego Hiszpana wczoraj po kursie 5,25, STS nie daje cashout&#39;u, więc pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że ogarnie. Tu wczoraj ludzie pisali, że gdyby mu nie zależało, to by przegrał drugiego seta, ale moim zdaniem się starał, przy stanie 6:5 0:30 był dwie piłki od seta, a uderzał wtedy w metrowy aut, pol siatki. Nie mógł też tak chamsko oddać, a Garcia-Lopez pomógł w TB swoimi błędami. Ja zostaje przy Hiszpanie i jestem optymistą ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Minimalnie im brajuje do wygrania seta proponuje 3 set jeszcze powalcza mi sie wydaje 3 set Ameryka @1,5
Gratulacje kolego . Ale to co się działo w końcówce trzeciego seta to jakaś masakra hehe.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Zastanawiam się jak to jest z tymi tenisistami, mają za 2 dni RG a grają w jakiś niszowych turniejach. Gdzie czas na odpoczynek etc. ?
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Ja mam pogranego Hiszpana wczoraj po kursie 5,25, STS nie daje cashout&#39;u, więc pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że ogarnie. Tu wczoraj ludzie pisali, że gdyby mu nie zależało, to by przegrał drugiego seta, ale moim zdaniem się starał, przy stanie 6:5 0:30 był dwie piłki od seta, a uderzał wtedy w metrowy aut, pol siatki. Nie mógł też tak chamsko oddać, a Garcia-Lopez pomógł w TB swoimi błędami. Ja zostaje przy Hiszpanie i jestem optymistą ????
Też mam pogranego Hiszpana po tym samym kursie. Też zauważyłem, że Thiem nie stara się zbytnio przy swoim serwisie. Zobaczymy co z tego będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom