>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tenis
Goffin - Zverev
DW 0:2 @2.14
Mam wygraną Zvereva w dublu i czeka sobie biedny od wczesnych godzin. Jakoś czuję, że będzie szybkie 2:0 ale nie bierzcie tego za pewnik ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
przegapiłem Frosione do nędzy
Istra zrobiła to czego się obawiałem
stoję w miejscu dziś, zysk z live wtopiony na chorwackim szrocie
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
przegapiłem Frosione do nędzy
Istra zrobiła to czego się obawiałem
stoję w miejscu dziś, zysk z live wtopiony na chorwackim szrocie
Brondby tez zamuliło
mlk
Też myślę, że Zverev 2-0 łyknie skrzata belgijskiego. Tylko ta póżna godzina..
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Brondby dało sobie wturlać w 96 minucie a Istra nie strzeliła karnego po druku czerwonej kartki. Faktycznie kabarety się wydarzyły. Teraz jeszcze pewnie Muffinek zmiecie Zvereva co by dokończyć dzieła zniszczenia.... nieee nie może być ;)
roxandoo haha skrzata ???? Wczoraj DelPo go dojeżdżał a miał problem z pachwiną. Jak on się doturlał do tej fazy, tego nie wiem. Obym się nie mylił.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Brondby tez zamuliło
mlk
Też myślę, że Zverev 2-0 łyknie skrzata belgijskiego. Tylko ta póżna godzina..
o ja jebie, Brondby wtopiło? byłem przekonany że wygrają,,,,,powiem tak : szooook , nie sprawdzałem wyniku
nie ma peffek, nie ma ....co tam się stało
89 i 90 min, nie mam pytan, mistrza stracą w tak frajerski sposób
zimny prysznic Brondby, dziękuję, trzeba miec chlodną głowe i znów stawka max 500 - 800 no more
GIJON DNB @1.87 !!!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dzięki Kolego zrobiłem tak jak mówiłeś i wszystko przegrałem, dom, samochód, firma, nawet rowerek małego wszystko poszło się jeb.. Dzięki:]
ja przeciwnie o czym pisałem, all in + kredyt ???? ???? ???? leże
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Brondby dało sobie wturlać w 96 minucie a Istra nie strzeliła karnego po druku czerwonej kartki. Faktycznie kabarety się wydarzyły. Teraz jeszcze pewnie Muffinek zmiecie Zvereva co by dokończyć dzieła zniszczenia.... nieee nie może być ;)
roxandoo haha skrzata ???? Wczoraj DelPo go dojeżdżał a miał problem z pachwiną. Jak on się doturlał do tej fazy, tego nie wiem. Obym się nie mylił.
zverev nie wygra 2-0, karny był ?, osłabiłes mnie dodatkowo ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
zverev nie wygra 2-0, karny był ?, osłabiłes mnie dodatkowo ????
Może się zdarzyć różnie ale skoro Fognini mógł ugrać sera z terminatorem tak Zverev może ograć 2:0 Belga. Może być różnie oczywiście ale będzie dobrze ;) Tak był karny po domniemanym łokciu w głowę ale bramkarz obronił. Mieli ponad 10 minut na czerwie ale woleli nie wygrać ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
kurs na Gofęę smaczny, młody Zverev już wczoraj męczył się z rudym,
Gofę +1,5 seta @1,55 do jakiegoś dubla jak znalazł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom