>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tenis
Goffin - Zverev
DW 0:2 @2.14
Mam wygraną Zvereva w dublu i czeka sobie biedny od wczesnych godzin. Jakoś czuję, że będzie szybkie 2:0 ale nie bierzcie tego za pewnik ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
przegapiłem Frosione do nędzy
Istra zrobiła to czego się obawiałem
stoję w miejscu dziś, zysk z live wtopiony na chorwackim szrocie
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
przegapiłem Frosione do nędzy
Istra zrobiła to czego się obawiałem
stoję w miejscu dziś, zysk z live wtopiony na chorwackim szrocie
Brondby tez zamuliło
mlk
Też myślę, że Zverev 2-0 łyknie skrzata belgijskiego. Tylko ta póżna godzina..
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Brondby dało sobie wturlać w 96 minucie a Istra nie strzeliła karnego po druku czerwonej kartki. Faktycznie kabarety się wydarzyły. Teraz jeszcze pewnie Muffinek zmiecie Zvereva co by dokończyć dzieła zniszczenia.... nieee nie może być ;)
roxandoo haha skrzata ???? Wczoraj DelPo go dojeżdżał a miał problem z pachwiną. Jak on się doturlał do tej fazy, tego nie wiem. Obym się nie mylił.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Brondby tez zamuliło
mlk
Też myślę, że Zverev 2-0 łyknie skrzata belgijskiego. Tylko ta póżna godzina..
o ja jebie, Brondby wtopiło? byłem przekonany że wygrają,,,,,powiem tak : szooook , nie sprawdzałem wyniku
nie ma peffek, nie ma ....co tam się stało
89 i 90 min, nie mam pytan, mistrza stracą w tak frajerski sposób
zimny prysznic Brondby, dziękuję, trzeba miec chlodną głowe i znów stawka max 500 - 800 no more
GIJON DNB @1.87 !!!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dzięki Kolego zrobiłem tak jak mówiłeś i wszystko przegrałem, dom, samochód, firma, nawet rowerek małego wszystko poszło się jeb.. Dzięki:]
ja przeciwnie o czym pisałem, all in + kredyt ???? ???? ???? leże
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Brondby dało sobie wturlać w 96 minucie a Istra nie strzeliła karnego po druku czerwonej kartki. Faktycznie kabarety się wydarzyły. Teraz jeszcze pewnie Muffinek zmiecie Zvereva co by dokończyć dzieła zniszczenia.... nieee nie może być ;)
roxandoo haha skrzata ???? Wczoraj DelPo go dojeżdżał a miał problem z pachwiną. Jak on się doturlał do tej fazy, tego nie wiem. Obym się nie mylił.
zverev nie wygra 2-0, karny był ?, osłabiłes mnie dodatkowo ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
zverev nie wygra 2-0, karny był ?, osłabiłes mnie dodatkowo ????
Może się zdarzyć różnie ale skoro Fognini mógł ugrać sera z terminatorem tak Zverev może ograć 2:0 Belga. Może być różnie oczywiście ale będzie dobrze ;) Tak był karny po domniemanym łokciu w głowę ale bramkarz obronił. Mieli ponad 10 minut na czerwie ale woleli nie wygrać ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
kurs na Gofęę smaczny, młody Zverev już wczoraj męczył się z rudym,
Gofę +1,5 seta @1,55 do jakiegoś dubla jak znalazł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom