>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Też mam go postawionego z wczoraj, więc trzymajmy kciuki ????
Zamiana dyspozycji dnia. Gdyby wczoraj to było dokończone to już by było 3:0. Dzisiaj już nowy dzień i inna dyspozycja dnia, widać że Berdych czuje się dużo lepiej i pewniej.
Taaaa a ten gem.Berdycha co mial 0:40 i bronil pieciu brejkpointow to.co.to.było? Chwilowa niedyspozycja czy moze nie rozgrzany jeszcze byl?
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Taaaa a ten gem.Berdycha co mial 0:40 i bronil pieciu brejkpointow to.co.to.było? Chwilowa niedyspozycja czy moze nie rozgrzany jeszcze byl?
Nie mam pojęcia, ale taka jest prawda. Zobaczymy jak to się zakończy, bo może jeszcze wszystko się zdarzyć, ale gdyby mecz skończył się wczoraj to już na bank byłoby 3:0
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Taaaa a ten gem.Berdycha co mial 0:40 i bronil pieciu brejkpointow to.co.to.było? Chwilowa niedyspozycja czy moze nie rozgrzany jeszcze byl?
Ano tak, bo to przecież każdy zawodnik to maszyna bez momentów słabości, a jak wygrywa i da się przełamać, to sprzedaje. Chłopie odpuść, bo stałeś się tu forumowym błaznem i chyba tego nawet nie widzisz :]
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
U Samurajow Kagawa i Okazaki, ale oni ostatnio nie grali (kontuzje,poza składem) czy odmienia obraz nieskuteczne gry gospodarzy? Wątpię..
Edit
FT 0-2
Nie odmienili ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ano tak, bo to przecież każdy zawodnik to maszyna bez momentów słabości, a jak wygrywa i da się przełamać, to sprzedaje. Chłopie odpuść, bo stałeś się tu forumowym błaznem i chyba tego nawet nie widzisz :]
Stary dzieki za ta cenną uwage . Mam prawo.do swojej opini. A jesli ktos ma.ubaw i dzieki temu czuje sie lepszy to cala przyjemnosc po.mojej stronie;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Slaby ten kurs przy takim wyniku,ale ile mozna przegrywać takim skladem, wzmocnili sie jeszcze po sezonie dwoma zawodnikami dobrymi.
San M,kosz
1.86
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Stary dzieki za ta cenną uwage . Mam prawo.do swojej opini. A jesli ktos ma.ubaw i dzieki temu czuje sie lepszy to cala przyjemnosc po.mojej stronie;)
wątpię aby ktoś miał ubaw bo mnie to już wku*wia i resztę pewnie też, sport nigdy nie był czysty ale jak jakiś Janusz z forum dzień w dzień &quot;znajduję&quot; ze 4 handle to idzie pierdolca dostać, tak tbh dziwie się że jeszcze bana nie dostałeś.

@ Zawsze chcę aby ludzie wygrywali ale czasem jak mi płaczą lub piszą takie pierdoły jak ty to mam ochotę aby wtopili wszystko i tu nie wracali, pisałeś że masz Chardego pogranego, ja też ale już mnie kciuki bolą bo tak mocno je trzymam za Berdycha.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
wątpię aby ktoś miał ubaw bo mnie to już wku*wia i resztę pewnie też, sport nigdy nie był czysty ale jak jakiś Janusz z forum dzień w dzień &quot;znajduję&quot; ze 4 handle to idzie pierdolca dostać, tak tbh dziwie się że jeszcze bana nie dostałeś.

@ Zawsze chcę aby ludzie wygrywali ale czasem jak mi płaczą lub piszą takie pierdoły jak ty to mam ochotę aby wtopili wszystko i tu nie wracali, pisałeś że masz Chardego pogranego, ja też ale już mnie kciuki bolą bo tak mocno je trzymam za Berdycha.
On tylko udaje takiego tępaka (pozuje na takiego klauna), bo nie możliwe żeby ktoś był aż tak głupi.
 
D 319

defox

Użytkownik
jak ten dzban ma wygrac jak on zapomina jak sie trzyma rakiete przy bp? do cyrku sie nadaje z tymi minami
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
On tylko udaje takiego tępaka (pozuje na takiego klauna), bo nie możliwe żeby ktoś był aż tak głupi.
Tak naprawdę to on trolluję i to my wszyscy jesteśmy debilami że łapiemy się na te zaczepki.
A tak na boku to pięknie zagrał z 0-40 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom