>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
George/Thiago 1set @ 3.42
Może i Bruno z Pedro kiedyś byli jedną z najlepszych par, ale nie grali ze sobą 5 lat i moim zdaniem tutaj kursy powinny być zbliżone do równych, max. 2.40 na G/T.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zbyt dużo jest takich sytuacji w których sędziowie zamiast gwizdac faul puszczają w nieumiejetny sposób przywilej. Nie ma szans żeby pokryli te faule do połowy.
Na mistrzostwa powinni jechać najlepsi sędziowie a biorą takich z egzotycznych krajów bo tak wypada.
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Zbyt dużo jest takich sytuacji w których sędziowie zamiast gwizdac faul puszczają w nieumiejetny sposób przywilej. Nie ma szans żeby pokryli te faule do połowy.
Na mistrzostwa powinni jechać najlepsi sędziowie a biorą takich z egzotycznych krajów bo tak wypada.
Właśnie sędziowie &quot;z egzotycznych krajów&quot; dobrze sobie radzą to że over nie siada to nie ich wina ???? jest przywilej i tyle zresztą jak nie pasuję to zawodnik nie musi kontynuować akcji.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
No ale kolego sędziuje LAhoz z Hiszpanii xDD to nie jest egzotyczny sędzia, trochę mecz się ożywił, ja dałem over 29,5 w 2 połowie powinni powalczyć więcej
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
No ale kolego sędziuje LAhoz z Hiszpanii xDD to nie jest egzotyczny sędzia, trochę mecz się ożywił, ja dałem over 29,5 w 2 połowie powinni powalczyć więcej
Stawianie hiszpańskich sędziów z dobrymi sędziami to nie jest dobry pomysł. Jedyny dobry z Hiszpanów to ten podwójny gonzalez.
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Nie mam mozliwosci ogladania, a Dania zamyka mi ako na ladna kwote, napisze ktos czy puszczac kontre czy warto czekac?
Ten mecz jest 50-50 od wczoraj, dla mnie nic się nie zmieniło, uj wie ale grac Danie jako pewniaka to chyba paragraf się znajdzie.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Właśnie sędziowie &quot;z egzotycznych krajów&quot; dobrze sobie radzą to że over nie siada to nie ich wina ???? jest przywilej i tyle zresztą jak nie pasuję to zawodnik nie musi kontynuować akcji.
Chodzi o to ze jest faul a ten puszcza przywilej a druzyna traci pilke i nici z korzysci. Bardzo duzo takich sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom