>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
George/Thiago 1set @ 3.42
Może i Bruno z Pedro kiedyś byli jedną z najlepszych par, ale nie grali ze sobą 5 lat i moim zdaniem tutaj kursy powinny być zbliżone do równych, max. 2.40 na G/T.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zbyt dużo jest takich sytuacji w których sędziowie zamiast gwizdac faul puszczają w nieumiejetny sposób przywilej. Nie ma szans żeby pokryli te faule do połowy.
Na mistrzostwa powinni jechać najlepsi sędziowie a biorą takich z egzotycznych krajów bo tak wypada.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Zbyt dużo jest takich sytuacji w których sędziowie zamiast gwizdac faul puszczają w nieumiejetny sposób przywilej. Nie ma szans żeby pokryli te faule do połowy.
Na mistrzostwa powinni jechać najlepsi sędziowie a biorą takich z egzotycznych krajów bo tak wypada.
Właśnie sędziowie &quot;z egzotycznych krajów&quot; dobrze sobie radzą to że over nie siada to nie ich wina ???? jest przywilej i tyle zresztą jak nie pasuję to zawodnik nie musi kontynuować akcji.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
No ale kolego sędziuje LAhoz z Hiszpanii xDD to nie jest egzotyczny sędzia, trochę mecz się ożywił, ja dałem over 29,5 w 2 połowie powinni powalczyć więcej
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
No ale kolego sędziuje LAhoz z Hiszpanii xDD to nie jest egzotyczny sędzia, trochę mecz się ożywił, ja dałem over 29,5 w 2 połowie powinni powalczyć więcej
Stawianie hiszpańskich sędziów z dobrymi sędziami to nie jest dobry pomysł. Jedyny dobry z Hiszpanów to ten podwójny gonzalez.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Nie mam mozliwosci ogladania, a Dania zamyka mi ako na ladna kwote, napisze ktos czy puszczac kontre czy warto czekac?
Ten mecz jest 50-50 od wczoraj, dla mnie nic się nie zmieniło, uj wie ale grac Danie jako pewniaka to chyba paragraf się znajdzie.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Właśnie sędziowie &quot;z egzotycznych krajów&quot; dobrze sobie radzą to że over nie siada to nie ich wina ???? jest przywilej i tyle zresztą jak nie pasuję to zawodnik nie musi kontynuować akcji.
Chodzi o to ze jest faul a ten puszcza przywilej a druzyna traci pilke i nici z korzysci. Bardzo duzo takich sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom