>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A ja myslalem, ze ten mecz Maroko-Iran to beda najwieksze nudy mundialu ????
Jednak tak mnie naszlo, że zagram w tym meczu BTS ????
Maroko - Iran @ BTS @ 2,40
Ten kurs jest lekko z czapy.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Gdzie macie ten miażdżacy Urugwaj? ;) grają taka żenada, że tego oglądać się nie da. Szkoda, że fartownie to wygrali, bo nie zasłużyli.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Betsson to największe bagno jakie można spotkać. To już lepiej ludzie grajcie u buka z podatkiem, serio. Tutaj masz powołanie Torresa. Mieli wypłacić prawie 10000 zł to zablokowali konto choć wszystko było jak należy. Siedzę w tym od lat i nie pozwoliłbym sobie na jakieś jaja znając ich regulaminy.
Z zagranicznymi bukami nie wygrasz mi niedawno 1xbet unieważnił 38 zakładów.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Betsson to największe bagno jakie można spotkać. To już lepiej ludzie grajcie u buka z podatkiem, serio. Tutaj masz powołanie Torresa. Mieli wypłacić prawie 10000 zł to zablokowali konto choć wszystko było jak należy. Siedzę w tym od lat i nie pozwoliłbym sobie na jakieś jaja znając ich regulaminy.
dostałem tam limity jeszcze przed pierwszym postawionym betem a w blizniaku betsyfie po obróceniu bonusu nie pozwolili mi wypłacić,, prawie 5 k mi ukradli złodzieje
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Panowie podpowiedzcie proszę, wpadną dwie bramki w meczu Maroko Iran? bo dodałem to do kuponu live na szybko i nad tym jednym sie za bardzo nie zastanowilem i nie wiem czy zostawić czy próbować zamknąć jeżeli będzie taka opcja. dzieki! https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODY4NTY2NTYwODgwMDoE6fRQCKNVzt+eDnw=&amp;kind=LIVE
Jak widzisz stawiane jest over 1.5 w komentarzach, ktoś wcześniej zagrał BTS (ja za firanką też ale to w akcie zatarcia sobie złego wrażenia z meczu Urugwaju) także coś na rzeczy z overem jest. Tylko, żeby nie było na mnie!
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Ze wszystkich buków zagranicznych w których grałem i nigdy nie miałem problemów i limitów to był BAH. Jeśli nic się nie zmieniło to naprawdę szczerze polecam.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Kubot/Melo - Inglot/Skugor 2 @2.9
Kuboty męczyli się dziś z Holendrami, którzy są minimum polkę niżej od Inglotow. Po takim kursie trzeba spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
dostałem tam limity jeszcze przed pierwszym postawionym betem a w blizniaku betsyfie po obróceniu bonusu nie pozwolili mi wypłacić,, prawie 5 k mi ukradli złodzieje
Każdy buk ma główny paragraf, że gra jest &quot;rekreacyjna&quot; i przy sporym dodatnim plusie albo jednej mocnej wygranej cię wykluczają, żadna nowość. Paradoksalnie ziemniory stacjonarne przynpelnej anonimowości są najlepsze
Im większy krzak w necie z błędami w kuraach/liniach tym gorzej, szkoda zachodu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom