>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Ogarnia ktoś tą plażę? Postawiłem na live wczoraj Saxton/Gorman w połowie 2 seta z kursem 4.5, mecz zawieszono w 3 secie przy stanie 3-2.A dzisiaj rozegrano sobie mecz od nowa, bez względu na stan w jakim wczoraj mecz został przerwany?
 
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Ma ktoś jakieś aktualne info o przełożonym z wczoraja meczu Kantora z Łosiakiem? Flashscore zwariował i liczy punkty z pierwszego seta, teraz z drugiego zamiast kontynuowac wczorajsze 2-3.A na live żaden buk tego nie ma
Według flashscora, to tak jakby oni rozgrywali mecz od nowa, a te wyniki 2 setów wczoraj były anulowane.To chyba nie realne
Witam, Piotrek napisał na swoim profilu że wczorajszy mecz został potraktowany jako sparing w trudnych warunkach. Podobno dzisiaj ten mecz zaczęli grać od nowa.;)Wygrali 2:0 do 15 i 16 więc po jabłkach.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Witam, Piotrek napisał na swoim profilu że wczorajszy mecz został potraktowany jako sparing w trudnych warunkach. Podobno dzisiaj ten mecz zaczęli grać od nowa.;)Wygrali 2:0 do 15 i 16 więc po jabłkach.
Potraktowali tzn kto? Zawodnicy między sobą ustatili, graliśmy sparing, jutro gramy od zera? A buki jak to potraktują?
 
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Potraktowali tzn kto? Zawodnicy między sobą ustatili, graliśmy sparing, jutro gramy od zera? A buki jak to potraktują?
... niemam pojęcia kto tak ustalił, lecz jeśli bardzo Ci zależy to zapytam go jak wróci po turnieju do domu. Tak się złożyło że mieszka w tej samej klatce, więc jeśli to nie będzie jakąś tajemnicą, podzielę się z Tobą na priv.
Pozdrawiam.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
... niemam pojęcia kto tak ustalił, lecz jeśli bardzo Ci zależy to zapytam go jak wróci po turnieju do domu. Tak się złożyło że mieszka w tej samej klatce, więc jeśli to nie będzie jakąś tajemnicą, podzielę się z Tobą na priv.
Pozdrawiam.
Czekam z niecierpliwością
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Panowie żaden sparing. W regulaminie jest punkt który mówi, że jeżeli mecz zostanie przerwany na dłużej niż 4 godz to wynik jest anulowany i mecz rozgrywany od nowa. Minęło z 12 godz więc grali mexz od początku
 
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Panowie żaden sparing. W regulaminie jest punkt który mówi, że jeżeli mecz zostanie przerwany na dłużej niż 4 godz to wynik jest anulowany i mecz rozgrywany od nowa. Minęło z 12 godz więc grali mexz od początku
... czyli tak jak napisał Piotrek na swoim profilu, cyt.&quot; mecz został potraktowany jako sparing w trudnych warunkach &quot; dziękuję.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Witam

1.
Spotkanie: Quang Nam - Hai Phong
Typ: Quang Nam over 1.5 gola (0:0 1min)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

2.
Spotkanie: Thanh Hoa - Binh Duong
Typ: X (0:0 1min)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Powodzenia
3.
Spotkanie: Melbourne Knights - Hume City
Typ: Melbourne Knights over 2.5 gola ( 1:2 37min)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Myślę że warto próbować również
Powodzenia

Edit.
⛔⛔⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
już to podawałem Panie :p
Wybacz nie sledze forum wiec nie wiem Co kto daje. Ja daje to co mam. Jakby tylko jedna osoba typ miala Dac to by forum nie bylo ???? pozdro I powodzenia, tymbardziej jesli jest kilka podobnych typowan to moze ktos sie zasugeruje akurat.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
to co zrobił libero argentyny przy meczowej to naprawe czapki z głów
na ostatnie 6 akcji Polski 5 grają środkiem i wszystko jest podbite co ten rozgrywający nie ma innych opcji?
z siatkówki
Polska - Argentyna set z najmniejszą ilością pkt o40,5 @1,95 grubo
✅✅✅ i już pierwszy grubas wszedł. Udany początek dnia. Trochę musieli poddenerwować w końcówce 3 seta
Teraz czekamy na cilica z samem i brazylię z kostaryką
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom