>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
A nie lepiej,że Belgia strzeli chyba nawet po lepszym kursie niż Brazylia 1X..Ja grałem po 1,45.Mając taką ofensywę muszą cos wsadzić słabej Brazylii.Mam nadzieje,że Czerwone Diabły dzis awansują..kurs 2,50.
Kurcze, nie wiem czy lepiej. Może strzelą a może nie, ja wolę mieć nawet spokój przy 0:0. Chciałem też wymienić X2 Francji na większe posiadanie Francji @1.3 - nawet pewniejsze bo raczej Urugwaj gry nie będzie prowadzić. Mają obronę jak skała, a jak strzelą to już w ogóle oddadzą grę.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @ 3,30 forbet z.spec.
Bardzo dobra opcja na dzis !
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dorzucam jeszcze:
⚽ Urugwaj - Francja
Urugwaj over 2.5 ŻK @2.14
+ bonus fortuna
Weź tu złap Mbappe bez faulu... może gryzoniowi siądzie psycha przy niekorzystnym obrocie spraw. Za drobniejsze.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja również lekko gram awans Urugwaju kurs 2,75 Fortuna
Nie zagra Cavani, spore osłabienie ale i tak Francja mnie nie przekonuje i ciekawi mnie jak dzisiaj defensywa Urugwaju zatrzyma Trójkolorowych
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Pany Fnatic ogarnie swoj pick? Kurs zacheca 2,2 a wczoraj z Faze fakt pierwsza mapa dno ale swoj pick solidnie.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
4.
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365

5.
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Mecz rozstrzygnięty w dogrywce
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365

6.
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Karny w meczu
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

7.
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Urugwaj nie wykorzysta rzutu karnego
Kurs: 29.00
Bukmacher: Bet365

8.
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Francja nie wykorzysta rzutu karnego
Kurs: 21.00
Bukmacher: Bet365

Albo grubo...
Albo w ogóle...

Dziś:
2/6
Udanego dnia
:cash::cash::cash:
 
C 334

copper

Użytkownik
Kurcze, nie wiem czy lepiej. Może strzelą a może nie, ja wolę mieć nawet spokój przy 0:0. Chciałem też wymienić X2 Francji na większe posiadanie Francji @1.3 - nawet pewniejsze bo raczej Urugwaj gry nie będzie prowadzić. Mają obronę jak skała, a jak strzelą to już w ogóle oddadzą grę.
Ja w obu meczach grałem obie strzelą...prawdopodobne wyniki po 1-1 Urugwaj ma mocną defensywę ale nie mierzył sie jeszcze z taką ofensywą jak ma Francja.A sami tez mają kim straszyć z przodu.Podsumowujac zdziwię sie jak Francja czy Belgia nic nie strzelą..
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
jako kibic reprezentacji Polski nauczyłem się kibicowac słabszym więc jestem za Urugwajem, niech pokażą że bez Cavanniego tez są mocni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom