>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Murakami M / Ishii M - Claes K / Hochevar B
Plażówka
Ma ktoś jakiegoś livescora do tego meczu albo coś?
@edit Dobra już znalazłem
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Fritz zaczal nowy dzien dwoma podwojnymi i autem trzymetrow 8)
 
K 0

kropson1988

Gość
Nic tak nie poprawia humoru jak zajrzeć tu i poczytać ???? I co śmieszne sam człowiek sobie funduje takie atrakcje i nerwy obstawiając jakiś patałachów, którym lata czy wygra czy przegra bo za tydzień kolejny turniej. Jakby wszyscy grali z taką zawziętością jak Nadal czy Sharapova w każdym meczu to obstawianie miałoby sens.
Akurat jest to mój pierwszy post można rzec z takim płaczem i akurat chyba musisz przyznać ,że mając tak jak keys w 1 secie 5:2 i go przegrać tak Rodina w drugim mając 4:0 i prawie 5 przegrywa również . Czyli wielki szlem to zbędny turniej ? Nie ma sensu grać na nim tylko na tych innych ? I co do uczestników turnieju to chyba każdemu zależy by przejść dalej i nie musi nazywac się Nadal czy inny Djokovic by dać z siebie wszystko . Bezsensu odpowiedziałeś .
 
C 334

copper

Użytkownik
Akurat jest to mój pierwszy post można rzec z takim płaczem i akurat chyba musisz przyznać ,że mając tak jak keys w 1 secie 5:2 i go przegrać tak Rodina w drugim mając 4:0 i prawie 5 przegrywa również . Czyli wielki szlem to zbędny turniej ? Nie ma sensu grać na nim tylko na tych innych ? I co do uczestników turnieju to chyba każdemu zależy by przejść dalej i nie musi nazywac się Nadal czy inny Djokovic by dać z siebie wszystko . Bezsensu odpowiedziałeś .
Nie zrozumiałeś kompletnie o czym pisałem ale mniejsza z tym. Ja pisałem ogólnie o tenisie...wiadomo to Wimbledon. Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, obserwuje to od kilku sezonów.Ci co grają dobrze w turniejach poprzedzających wielki szlem potem szybko w nim odpadają...Tak jakby te przed turnieje były wazniejsze albo lepiej płatne. Doświadczony zawodnik chyba zna swoj organizm i wie jaka forma przygotowań jest dla niego najlepsza czy odpoczynek czy granie przed ważnym turniejem a jak popełni błąd to stara się go w przyszłości wyeliminować a to powtarza się co roku..
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ten kurs na Fritza 3.8 to jakieś nieporozumienie w piątym secie i 1-0*
Ogladam, nie ma szans. Ledwo uciekl spod noza w pierwszym gemie.

Mam Alexa po 2.00
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie zrozumiałeś kompletnie o czym pisałem ale mniejsza z tym. Ja pisałem ogólnie o tenisie...wiadomo to Wimbledon. Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, obserwuje to od kilku sezonów.Ci co grają dobrze w turniejach poprzedzających wielki szlem potem szybko w nim odpadają...Tak jakby te przed turnieje były wazniejsze albo lepiej płatne. Doświadczony zawodnik chyba zna swoj organizm i wie jaka forma przygotowań jest dla niego najlepsza czy odpoczynek czy granie przed ważnym turniejem a jak popełni błąd to stara się go w przyszłości wyeliminować a to powtarza się co roku..
ja bym patrzył z innej strony, w turniejach wielkiego szlema ci teoretycznie słabsi graja ponad swój stan i dlatego jest tyle niespodzianek w początkowych rundach. Bardziej opłaca się wygrac 2 rundy WS niż niekiedy turniej marnej rangi wta czy challenger
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
oj chyba będzie po gaelu, podkręcił kolano i to jeszcze to które ma oklejone. Marne szanse na seta jeżeli w ogóle wróci.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
gael ciagle przerwa medyczna, jak nie moze to niech kreczuje bo nie chce 0-3 ????
Ale pewnie dogra to do 0-3 i wszystkie typy szlak trafił, jak zwykle piach w oczy ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jeżeli faktycznie podkręcił kolano to skreczuje. Gael to typ pajaca ale z kontuzją na siłę nie przypominam sobie żeby specjalnie grywał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom