>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Murakami M / Ishii M - Claes K / Hochevar B
Plażówka
Ma ktoś jakiegoś livescora do tego meczu albo coś?
@edit Dobra już znalazłem
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Fritz zaczal nowy dzien dwoma podwojnymi i autem trzymetrow 8)
 
K 0

kropson1988

Gość
Nic tak nie poprawia humoru jak zajrzeć tu i poczytać ???? I co śmieszne sam człowiek sobie funduje takie atrakcje i nerwy obstawiając jakiś patałachów, którym lata czy wygra czy przegra bo za tydzień kolejny turniej. Jakby wszyscy grali z taką zawziętością jak Nadal czy Sharapova w każdym meczu to obstawianie miałoby sens.
Akurat jest to mój pierwszy post można rzec z takim płaczem i akurat chyba musisz przyznać ,że mając tak jak keys w 1 secie 5:2 i go przegrać tak Rodina w drugim mając 4:0 i prawie 5 przegrywa również . Czyli wielki szlem to zbędny turniej ? Nie ma sensu grać na nim tylko na tych innych ? I co do uczestników turnieju to chyba każdemu zależy by przejść dalej i nie musi nazywac się Nadal czy inny Djokovic by dać z siebie wszystko . Bezsensu odpowiedziałeś .
 
C 334

copper

Użytkownik
Akurat jest to mój pierwszy post można rzec z takim płaczem i akurat chyba musisz przyznać ,że mając tak jak keys w 1 secie 5:2 i go przegrać tak Rodina w drugim mając 4:0 i prawie 5 przegrywa również . Czyli wielki szlem to zbędny turniej ? Nie ma sensu grać na nim tylko na tych innych ? I co do uczestników turnieju to chyba każdemu zależy by przejść dalej i nie musi nazywac się Nadal czy inny Djokovic by dać z siebie wszystko . Bezsensu odpowiedziałeś .
Nie zrozumiałeś kompletnie o czym pisałem ale mniejsza z tym. Ja pisałem ogólnie o tenisie...wiadomo to Wimbledon. Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, obserwuje to od kilku sezonów.Ci co grają dobrze w turniejach poprzedzających wielki szlem potem szybko w nim odpadają...Tak jakby te przed turnieje były wazniejsze albo lepiej płatne. Doświadczony zawodnik chyba zna swoj organizm i wie jaka forma przygotowań jest dla niego najlepsza czy odpoczynek czy granie przed ważnym turniejem a jak popełni błąd to stara się go w przyszłości wyeliminować a to powtarza się co roku..
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ten kurs na Fritza 3.8 to jakieś nieporozumienie w piątym secie i 1-0*
Ogladam, nie ma szans. Ledwo uciekl spod noza w pierwszym gemie.

Mam Alexa po 2.00
 
adik1992 427,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie zrozumiałeś kompletnie o czym pisałem ale mniejsza z tym. Ja pisałem ogólnie o tenisie...wiadomo to Wimbledon. Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, obserwuje to od kilku sezonów.Ci co grają dobrze w turniejach poprzedzających wielki szlem potem szybko w nim odpadają...Tak jakby te przed turnieje były wazniejsze albo lepiej płatne. Doświadczony zawodnik chyba zna swoj organizm i wie jaka forma przygotowań jest dla niego najlepsza czy odpoczynek czy granie przed ważnym turniejem a jak popełni błąd to stara się go w przyszłości wyeliminować a to powtarza się co roku..
ja bym patrzył z innej strony, w turniejach wielkiego szlema ci teoretycznie słabsi graja ponad swój stan i dlatego jest tyle niespodzianek w początkowych rundach. Bardziej opłaca się wygrac 2 rundy WS niż niekiedy turniej marnej rangi wta czy challenger
 
adik1992 427,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
oj chyba będzie po gaelu, podkręcił kolano i to jeszcze to które ma oklejone. Marne szanse na seta jeżeli w ogóle wróci.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
gael ciagle przerwa medyczna, jak nie moze to niech kreczuje bo nie chce 0-3 ????
Ale pewnie dogra to do 0-3 i wszystkie typy szlak trafił, jak zwykle piach w oczy ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jeżeli faktycznie podkręcił kolano to skreczuje. Gael to typ pajaca ale z kontuzją na siłę nie przypominam sobie żeby specjalnie grywał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom