>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ciekawe czy Panama ma jakieś ambicje przed meczem z Anglią, czy wyjdą jak na Belgie, na zasadzie &quot;i tak przegramy&quot;.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ciekawe czy Panama ma jakieś ambicje przed meczem z Anglią, czy wyjdą jak na Belgie, na zasadzie &quot;i tak przegramy&quot;.
ambicje ambicjami ale na Anglie to nie wystarczy, chocby mieli to 1-0 wymeczyc tak sie stanie a pewnie i tak wiecej wtluka bo Kane bedzie chcial pokazac, ze tez potrafi, taka typowa lokata po 1.25 lub Anglia / +1.5 gola w meczu to maks co mozna tutaj zagrac mysle
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Coś chyba ta promocja nie działa xD.
Mi tak samo nie działa spowodowane jest to tym, ze promocja skierowana jest do graczy ktorzy jeszcze nie instalowali aplikacji a nie Ci ktorzy już posiadali chociaż dziwne bo napisane jest aktualizacja.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
ambicje ambicjami ale na Anglie to nie wystarczy, chocby mieli to 1-0 wymeczyc tak sie stanie a pewnie i tak wiecej wtluka bo Kane bedzie chcial pokazac, ze tez potrafi, taka typowa lokata po 1.25 lub Anglia / +1.5 gola w meczu to maks co mozna tutaj zagrac mysle
Nie no mnie tam wynik meczu nie interesuje, bardziej zastanawiam się czy będą się czasami zbliżali do bramki angielskiej czy tylko &quot;obrona Panamy&quot; i liczenie na cud.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Nie no mnie tam wynik meczu nie interesuje, bardziej zastanawiam się czy będą się czasami zbliżali do bramki angielskiej czy tylko &quot;obrona Panamy&quot; i liczenie na cud.
Anglia gubi sie w obronie wiec moze cos z kontry Panama bedzie chciala zdzialac, ale raczej pewnie Anglia wygra 2-0 wedlug mnie, chyba ze beda chcieli wiecej nastrzelac, boisko zweryfikuje
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Faktycznie STS daje 25 zł za pobranie nowej apki.
Wchodzimy z telefonu na STS.pl pobieramy od nich nowa apke , instalujemy ,logujemy się a potem po lewej w dziale bonusy mamy aktywuj bonus 25zl
Sam instalowałem apke dużo wcześniej także dla wszystkich powinno byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom