>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
hah, z tego co widzialem to hattrick Stonesa około @250 latał
Gdyby Kane nie walczyl o krola strzelców to mysle , ze dali by jednego karnego Stonesowi
Grajcie overy jeszcze w tym meczu bo Anglikom jesZcze jeden gol potrzebny by moc spokojnie zremisowac z Belgia i wyjsc z 1 miejsca . Mysle , ze dwa powinni na spokojnie wcisnac
Kane 2gole + @3,00 Fortuna gladko weszlo ????
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
ooo STS jeszcze trzyma zakład specjalny: pow. 2.5 gola ✅ pow. 3.5 kartki ( są już 3) i pow. 9.5 RR
@9 myślę, że warto zaryzykować, jak Panama bedzie bronic, dla odważniejszych taki sam zakład tylko 4.5 kartki i 10.5 RR @19
Więc dawać te rożne!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rashford powinien cos strzelić jak wejdzie , na pewno bedzie lakomy na bramke . Póki co rezerwowy strzeli @2,70 Fortuna , a jak się pojawi Rashford to grajcie Pany póki ciepłe bedzie ????
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje. Ja pobrałem teraz taki typ
LIVE: Anglia - Panama - over 3,5 kartki Panama - tak - 2.25
Widać wyraźnie, że zawodnicy drużyny Panamy są sfrustrowani i z każdą minutą zaczyną grać agresywniej. Jak dla mnie jest spora szansa, że jeszcze minimum te dwie kartki dostaną, nie mówiąc o tym, że są też spore szansę na czerwoną.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
ooo STS jeszcze trzyma zakład specjalny: pow. 2.5 gola ✅ pow. 3.5 kartki ( są już 3) i pow. 9.5 RR
@9 myślę, że warto zaryzykować, jak Panama bedzie bronic, dla odważniejszych taki sam zakład tylko 4.5 kartki i 10.5 RR @19
Więc dawać te rożne!
Mam pograna Anglie w Fortunie 1+3,5✅ , Anglia over 1,5 spalonego✅, over 2,5 kartki Panama i over 6,5 rogów Anglii i to wszystko w zakladzie łączonym, ktore od jakiegoa czasu można u nich grac wiec mam nadzieję , ze te Rogi nabija ????
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Mam pograna Anglie w Fortunie 1+3,5✅ , Anglia over 1,5 spalonego✅, over 2,5 kartki Panama i over 6,5 rogów Anglii i to wszystko w zakladzie łączonym, ktore od jakiegoa czasu można u nich grac wiec mam nadzieję , ze te Rogi nabija ????
też to gram wczoraj było blisko https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTc0NTkzOTYwMDrfLsVUD7KNH%2B4LjQg%3D&amp;amp;kind=MAIN
dziś poszło tak
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NTc1NTAxMzcwMDrEYjbD%2BkKtQIrmnvM%3D&amp;amp;kind=MAIN
ale z rożnymi pewnie około 5 się zakręcą...
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Zawodnik zdobędzie 3+ goli @1.71 fortuna
Jak mniemam chodzi o 3 lub więcej, biorąc pod uwagę że 2 osoby mają po 2 bramki, w tym Kane, to imo mega przyjemny zakład
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
tak to Strejlau sapie do mikrofonu , juz pisalem o tym wczesniej
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ladny ten z wczoraj , szkoda tej Szwecji bo sam pewnie bym pogral , ze beda mieli więcej kartek. Lubie te zakaldy bo czasem można coś fajnego skleić
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bergmann/Harms -5.5 na mecz @ 1.85
Różnica przynajmniej klasy pod względem umiejętności indywidualnych plus dużo lepsze zgranie. W ogóle to jest para z poziomu world touru a nie jakichś lokalnych niemieckim turniejków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom