>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
hah, z tego co widzialem to hattrick Stonesa około @250 latał
Gdyby Kane nie walczyl o krola strzelców to mysle , ze dali by jednego karnego Stonesowi
Grajcie overy jeszcze w tym meczu bo Anglikom jesZcze jeden gol potrzebny by moc spokojnie zremisowac z Belgia i wyjsc z 1 miejsca . Mysle , ze dwa powinni na spokojnie wcisnac
Kane 2gole + @3,00 Fortuna gladko weszlo ????
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
ooo STS jeszcze trzyma zakład specjalny: pow. 2.5 gola ✅ pow. 3.5 kartki ( są już 3) i pow. 9.5 RR
@9 myślę, że warto zaryzykować, jak Panama bedzie bronic, dla odważniejszych taki sam zakład tylko 4.5 kartki i 10.5 RR @19
Więc dawać te rożne!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rashford powinien cos strzelić jak wejdzie , na pewno bedzie lakomy na bramke . Póki co rezerwowy strzeli @2,70 Fortuna , a jak się pojawi Rashford to grajcie Pany póki ciepłe bedzie ????
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje. Ja pobrałem teraz taki typ
LIVE: Anglia - Panama - over 3,5 kartki Panama - tak - 2.25
Widać wyraźnie, że zawodnicy drużyny Panamy są sfrustrowani i z każdą minutą zaczyną grać agresywniej. Jak dla mnie jest spora szansa, że jeszcze minimum te dwie kartki dostaną, nie mówiąc o tym, że są też spore szansę na czerwoną.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
ooo STS jeszcze trzyma zakład specjalny: pow. 2.5 gola ✅ pow. 3.5 kartki ( są już 3) i pow. 9.5 RR
@9 myślę, że warto zaryzykować, jak Panama bedzie bronic, dla odważniejszych taki sam zakład tylko 4.5 kartki i 10.5 RR @19
Więc dawać te rożne!
Mam pograna Anglie w Fortunie 1+3,5✅ , Anglia over 1,5 spalonego✅, over 2,5 kartki Panama i over 6,5 rogów Anglii i to wszystko w zakladzie łączonym, ktore od jakiegoa czasu można u nich grac wiec mam nadzieję , ze te Rogi nabija ????
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Mam pograna Anglie w Fortunie 1+3,5✅ , Anglia over 1,5 spalonego✅, over 2,5 kartki Panama i over 6,5 rogów Anglii i to wszystko w zakladzie łączonym, ktore od jakiegoa czasu można u nich grac wiec mam nadzieję , ze te Rogi nabija ????
też to gram wczoraj było blisko https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTc0NTkzOTYwMDrfLsVUD7KNH%2B4LjQg%3D&amp;amp;kind=MAIN
dziś poszło tak
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NTc1NTAxMzcwMDrEYjbD%2BkKtQIrmnvM%3D&amp;amp;kind=MAIN
ale z rożnymi pewnie około 5 się zakręcą...
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Zawodnik zdobędzie 3+ goli @1.71 fortuna
Jak mniemam chodzi o 3 lub więcej, biorąc pod uwagę że 2 osoby mają po 2 bramki, w tym Kane, to imo mega przyjemny zakład
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
tak to Strejlau sapie do mikrofonu , juz pisalem o tym wczesniej
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ladny ten z wczoraj , szkoda tej Szwecji bo sam pewnie bym pogral , ze beda mieli więcej kartek. Lubie te zakaldy bo czasem można coś fajnego skleić
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bergmann/Harms -5.5 na mecz @ 1.85
Różnica przynajmniej klasy pod względem umiejętności indywidualnych plus dużo lepsze zgranie. W ogóle to jest para z poziomu world touru a nie jakichś lokalnych niemieckim turniejków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom