>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Kurde, czemu te studia w TVP są tak żałosne, wałkują to samo rano i to samo przed meczem tylko, że z innymi &#39;ekspertami&#39;, te same wywiady, te same filmiki.. Poziom najniższy z możliwych.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Buki mają Nas za śmieciarzy, serio. Zajrzałem w dział Ligi Mistrzów i głośno tam o spotkaniu Shkendiji z TNS. Mecz został dobrze rozgryziony, ale do cholery, żeby spuścić kurs na 1.22 ?! Chyba komuś sufit na łeb spadł. Takich kursów nie ma nawet jak Bayern grał w Pucharze z 3 Bundesliga.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Buki mają Nas za śmieciarzy, serio. Zajrzałem w dział Ligi Mistrzów i głośno tam o spotkaniu Shkendiji z TNS. Mecz został dobrze rozgryziony, ale do cholery, żeby spuścić kurs na 1.22 ?! Chyba komuś sufit na łeb spadł. Takich kursów nie ma nawet jak Bayern grał w Pucharze z 3 Bundesliga.
Czyli automatycznie robi się valuebet w drugą stronę :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Buki mają Nas za śmieciarzy, serio. Zajrzałem w dział Ligi Mistrzów i głośno tam o spotkaniu Shkendiji z TNS. Mecz został dobrze rozgryziony, ale do cholery, żeby spuścić kurs na 1.22 ?! Chyba komuś sufit na łeb spadł. Takich kursów nie ma nawet jak Bayern grał w Pucharze z 3 Bundesliga.
za pozno zauwazyli ze to pewniak dnia i poszla masowka przy 1.85 ,sam zlapalem po 1.67, a teraz lata po 1.28 hahaha czasami chwila nieuwagi kosztuje utrate duzej marzy co poradzisz ????
Belgia awans @2.10
Vikingur Gota vs HJK HJK -1 @2.20
KF Shkëndija vs The New Saints FC KF Shkëndija -1 @1.80
KF Drita vs Malmö FF Malmö FF -1 @1.62
Cork City FC vs Legia Warszawa Cork City FC +2 @1.33
AKO 8.34
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom