>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
Hhahahaah Hermannova /Slukova jaki walek. Przedmeczowo 1.07, prowadza w 1 secie 14:9 pozniej 18:15 i oddaly seta 20:22 . Cacy
Sa jakies transmisje na necie tych kaberetow? Moze cos sie zarobi
Laboreur/Sude to samo zrobiły.Kręcą wałki bo wiedzą,że i tak z grupy wyjdą.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jupiter z kolezanka @ 3.75
Za nieduzo. Skoro w pierwszy secie odrobily kilka punktow to i w drugim moga , dodatkowo tie breaka w zapasie jeszcze maja

⛔
Wziely sie za gre faworytki
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Cork nic nie strzeli, lekko for fun pograłem w taśmie po 1.90 było bodajże
Legia w obronie to patologia, kompletnie nie kumają tej formacji. Liczę, że pójdzie jakaś kontra i coś wsadzą. Mam to jeszcze w triplu z De Minaurem i CS’em na rano, kupon na luźno.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Legia w obronie to patologia, kompletnie nie kumają tej formacji. Liczę, że pójdzie jakaś kontra i coś wsadzą. Mam to jeszcze w triplu z De Minaurem i CS’em na rano, kupon na luźno.
Z CS to masz na myśli coś w meczu Tylko vs Rene? :d
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dajcie spokój z wynikami to są jakieś kpiny z tymi meczami ,dzisiaj tragedja straszna Malmo nie stzrela gola w 1 połowie
Den hag jebie ako ponad 3 bo tez nie strzelili
Czekam sobie na reszte meczyków ,oby szczeście dopisało
Musi być lepiej na nocke jak nie to niema co trzeba odpocząć ,nabrać siły do lepszego samopoczucia
A uwas jak leci umnie pechowo bo po 1 meczu nawala :headbang::dntlck::slap:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
oglądał ktoś Crvene ? Jak to wygląda będzie chociaż bramka tam czy znowu 0:0 ???? tylko nie statsy z flasza ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Z CS to masz na myśli coś w meczu Tylko vs Rene? :d
Tak, dałem na TyLoo. Jak na moje to spokojnie są w stanie tu wygrać. Ostatnio grali ze sobą w maju i ich ogolili 2-0, więc tutaj też się nie zdziwię jak się skończy w dwóch mapach. A że TyLoo jeszcze w roli doga, to trzeba łapać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom