>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BERSRKIR to są kpiny kolejne ako pójdzie się walić przez 1 mecz ,ile to dzisiaj miałem po 1 błędzie ,szkoda słów
Nocke musze udeżyć coś za sporo 1 meczyk ,może być mały kursik ,ale żeby troszke wygrać i ugrać pare zł na jutro ,bo przeważnie wtapiam na 1błedzie jak ja to kocham
Kosz 1 źle ,Piłka 1 źle :blush::worry::dntlck::|:sweat:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja mma dobry typ na wieczór na 1:30
teraz gram
Berserkir - Hvolsvollur 1 1.65
Berserkir - Hvolsvollur over 1,5 1.70
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Bet 365
Piłka wodna
Hiszpanią Turcją
Ładować w over jaki jest oststnia kwarta bedzie bardzo overova w tej chwili over 28.5 @ 1.85
✅✅✅ Zgodnie z planem
Dodam przy okazjii ze dyscyplina śmieszna ale naprawde fajne overki i handi wchodza wlasnie kiedy graja takie zespoły linie sa bardzo zaniżone a te słabsze druzyny w 3/4 kwarcie poprostu nie maja kompletnie sil
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
ME Kobiet w Barcelonie.
Hiszpania - Turcja over 36.5 @1.84 fortuna
Hiszpanki są głównymi faworytkami do zdobycia złotego medalu. Dziś zmierzą się z bardzo słabą Turcją, która w dotychczasowych 2 spotkaniach straciła aż 67 bramek, przegrywając Rosjankami 4-35 oraz 5-32 z Węgierkami.
Hiszpanki pokonały Węgierki 13-9 oraz Niemki 27-2.
Według mnie grające u siebie Hiszpanki powinny bez problemu powtórzyć wynik Rosjanek i praktycznie same pokryć tę linię.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/pilka-wodna.10052/page-2#post-6695761

Kto jeszcze nie pogral to polecam. Mecz za parę minut.
hehe dzięki stary choć zagrałem na czuja po tym jak do 2 ograły Niemki na -29.5 gola . Wiesz ze rzuciły w ostatnich 3 sek na 32:2 ????
 
C 334

copper

Użytkownik
32-2 FT⛔
Szkoda, bo niewiele brakło do overa.
Ja zagrałem Hiszpanki -29,5 bo po przeanalizowaniu zobaczyłem,że bardzo mało bramek tracą i to wydało mi się pewniejszą opcją ale drugi na over 35,5 niestety na minus.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja mma dobry typ na wieczór na 1:30
teraz gram
Berserkir - Hvolsvollur 1 1.65
Berserkir - Hvolsvollur over 1,5 1.70
3-0 ✅
Odrobione coś niecoś ,wreście dobra pass idzie na nocke :bow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom