>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
ja to tam wiesz, mam to w nosie. Gram na Uni bo mnie 22bet wyrolował nakładając marże idywidualne.
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak mocno ?
Wyboraz sobie ze mi siadl handi -23.5postawione na poczatku 2kwarty Hahaa
Poczatkowo mialem grac +23,5 na serbie ale tak policzylem ze nie rzuca wiecej jak 3-4 bramki a 27 przez hiszpanie to sporo i dobrze ze wybralem under bo bym wtopil.
Pograne za 2k i 1,5 zysku z jednego meczu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Podniecasz się tymi marżami 22bet jakbyś był jakiś wyjątkowy, a 1xbet (tak, bo to to samo) ma tysiące w ten sposób zlimitowanych użytkowników.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
Wiem że za późno ale nigdy w ŻADNYM buku nie można trzymać większej kasy. Lepiej już wpłacać i wypłacać codziennie. Limity dają wszędzie. W samym Bet365 zlimitowali mi 5 kont. To samo było w Bwin, Betsafe, Tobecie, BAH-u, Betclicu i w różnych wynalazkach typu Otobet.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Wiem że za późno ale nigdy w ŻADNYM buku nie można trzymać większej kasy. Lepiej już wpłacać i wypłacać codziennie. Limity dają wszędzie. W samym Bet365 zlimitowali mi 5 kont. To samo było w Bwin, Betsafe, Tobecie, BAH-u, Betclicu i w różnych wynalazkach typu Otobet.
Ja to w 1 nocke zrobilem to jak mialem nie trzymac wiekszej kasy u nich ....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Moscow Eshelon - Six Trolls -1 2 1.46
Moscow Eshelon - Six Trolls 2 1.32
Six Trolls over 5,5 1.75
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
a zglosiłeś to gdzieś? niech im raiting obniżają zeby nikt poważny nie grał, ścierwa
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Dodam jeszcze żeby ominąć limity trzeba przegrac pare funtów w kasynie, pograć od czasu do czasu w pokera ( tu można wygrać bo buki i tak marże mają) i grać taśmy za grosze ale czesto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom