>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
CFR Cluj over 5,5 rożnych @2,85
⛔ nawet przez chwilę się nie zapowiadało, że wejdzie. Bardzo kiepsko CFR wyglądało.
 
C 334

copper

Użytkownik
copper łap peffki peff
24.07.2018
Cluj - Malmo 1 @ 2.05
stawka: 3j
bukmacher: Unibet

--- Odpowiedź dołączona, Chwilę temu, Czas odpowiedzi: 3 minut temu ---
24.07.2018
Dinamo Zagrzeb - Hapoel Beer Sheva 1 @ 1.94
stawka: 3j
bukmacher: bet-at-home
Szkoda,że dopiero teraz zauważyłem bo pograłbym odwrotnie...Ech a widze,że Malmo juz prowadzi...łatwa kaska przeszła koło nosa ???? Co w tej piłce ludzie widzą...wtapiają a mimo to dalej grają..i jeszcze tracą czas na jakieś bezsensowne analizy...
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Szkoda,że dopiero teraz zauważyłem bo pograłbym odwrotnie...Ech a widze,że Malmo juz prowadzi...łatwa kaska przeszła koło nosa ???? Co w tej piłce ludzie widzą...wtapiają a mimo to dalej grają..i jeszcze tracą czas na jakieś bezsensowne analizy...
Najlepsze jest to, że nad najgłupszą analizą jeśli tak to można nazwać to się skupiasz, ale tylko ty. To jest dopiero ciekawa historia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Rumuni zero celnych strzalow. No to plecy moze jutro bedzie lepiej hehe
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Cluj - Malmo 1X @1.28
Paok - Basel 1X @1.20
Dinamo.Z - Hapoel Beer Sheva 1X @1.25
Belgrad - Suduva 1 @1.22
Legia - S.Trnava 1 @1.40
AKO 3.30
---------------------------------------------
Cluj - Malmo 1 @2.25
Paok - Basel 1 @1.85
Dinamo.Z - Hapoel Beer Sheva 1 @2.05
AKO 8.53
Oba na ⛔. Czasami czlowiek zaluje ze zajrzy na forum.... 0 celnych strzalow. .. Ja koncze przygode z forum i bukmacherka. Konto do usuniecia pozdrawiam I powodzenia w przyszlosci
 
C 334

copper

Użytkownik
Klątwiacz Kuper
copper
łap peffke i nie kracz
Dokładam
24.07.2018
Dinamo Zagrzeb - Hapoel Beer Sheva 1 @ 1.99
stawka: 6j
bukmacher: bet-at-home
Daj dzieciaku spokój. Mam na co pieniądze wydawać. Masz tu podobno wielkie poważanie, respekt i szacunek, ludzi co tylko czekają aż rzucisz jakąś peffe to niech pakują kase. Ja jakbym miał grac takie głupoty to już dawno dałbym sobie spokój z bukmacherką.
A tak na marginesie co się z tym forum porobiło skoro takie osoby jak Ty mają teraz tutaj poważanie i uchodzą za super expertów....Chyba cenzura wypłoszyła dobrych typerów i została ich tylko nieliczna garstka. To forum obecnie tak obniżyło jakość ze stało się praktycznie bezużyteczne...Kiedyś było warto poczytać opinie prawdziwych ekspertów od danej dyscypliny Pudziana od MMA, Rogera od plażówki. Assiego od snookera, Maroona od kosza, Redwitza od siatki, było i od piłki kilku ogarniętych kolesi i wielu innych Świetnych typerów ale wszystkich wymiotło...Pozdrawiam i powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom