>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Celtic ładnie napiera od pierwszych minut. Warto zagrać na nich do HT.
Zgadzam się, AEK tylko jedna dobra akcja na samym początku a tak to Celtic prowadzi grę. Albo bezpieczniej poczekać chwilę i over 0,5 HT zagrać.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Spróbuję Buenos Aires u19 w kosza 14.50 W pre byli murowanymi faworytami linia na rywali była +38,5 a przegrywają do przerwy 16 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
0-1 ⛔
Nie spodziewałem się tego ponich ,trudno zaczyna się czarna serja :slap:
David Service Ceske Bud. — Pisek5 2 i 3 tercja over 1,5 po 1.50
David Service Ceske Bud. — Pisek5 over 6,5 1.50
David Service Ceske Bud. — Pisek5 over 7,5 1.80
Ostatnie bety z Hokeja za sporo
Czas odrobić Floorbala
3-5 ✅
2 tercja 1,5 ✅
3 tercja 1,5 ✅
overki 6,5✅ i 7,5 ✅
Tak kosimy buka na Hokejach ,chociaż one zyski przynoszą ,nie narzekam ,dzisiaj całkiem piękny Plusik
Po Nocce Canadzie
Miłego wieczorku wszystkim życzę ,na dzisiaj kończe
Francuski mnie załatwiły sporo kasy w ziemniaku 3 mecze i one tylko źle bo miałem każde mecze po 2,5 overki
Tak bywa też niestety ,niema co się wkurzać tylko isć do przodu :]:bow:????:beer::victory::fistbump::eek:ye::eek:kay:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Teraz to mozna grac Svitoline all in ???? ) nie mogla wygrac 2 seta z 5:2 w taju. Ale bez problemu wygra 3 set jak.na treningu badac dwa brejki w plecy no jaki.to problem? ????
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Teraz to mozna grac Svitoline all in ???? ) nie mogla wygrac 2 seta z 5:2 w taju. Ale bez problemu wygra badac dwa brejki w plecy no jaki.to problem? ????
All in po 1.30?
Kto mądry to grał po te 5 jak kolega wyżej pisał
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie oglądałem Stubbe/Piersma jeszcze nigdy, ale faktycznie ograły faworyzowana pare dzis a z kolei widzialem Rosjanki w meczu z RPA i podzielam twoje zdanie. Nawet w tak nisko rankingowym turnieju (i w jego kwalifikacjach) nie powinno sie ogladac rownie slabego meczu Z OBU STRON. Wygrala tam para, ktora przebijala. Nie do pomyslenia w pro beach volleyballu. Gram rowniez oba zaklady.
Piersma jak Piersma, ale Puk ma równie dużo talentu, a może nawet więcej, co Joy i za 4-5 lat może być spokojnie jedną z najlepszych Holenderek w tourze.
Kto wie może siostry za kilka lat będą tworzyły jedną z najlepszych europejskich par, bo mają ku temu wielkie możliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom