>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
AEK nic nie grał, ale gola z dupy zdobył. Szkoda..
Celtic trochę się wypompował tym początkiem i zobaczymy co w drugiej pokażą. Grecy już swój plan zrobili, więc pewnie rożne Celtiku to nie będzie zły pomysł.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
AEK nic nie grał, ale gola z dupy zdobył. Szkoda..
Celtic trochę się wypompował tym początkiem i zobaczymy co w drugiej pokażą. Grecy już swój plan zrobili, więc pewnie rożne Celtiku to nie będzie zły pomysł.
No nic w sumie nie grali, ale ja wiem czy tak z dupy? Parę minut wcześniej AEK miał niezłą akcję + rzut rożny, ale co przy akcji bramkowej ziomki z Celticu zostawili kolesia niepilnowanego to kryminał.
rzuci ktoś linkiem do Celtiku ?
Tutaj taki w miarę względny: http://tele-wizja.ru/stream-29/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ma ktoś z was w ofercie mecz z Islandii Inkasso-deildin Olafsvik vs Haukar? Bo ani Unibet ani Etoto nie mają albo to zdjęli. A tam goście prowadzą, a gospodarze byli murowanym faworytem i z chęcią bym na ten Olafsvik postawił teraz. Musi być fajny kursik bo zbliża się końcówka 1 połowy.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Ma ktoś z was w ofercie mecz z Islandii Inkasso-deildin Olafsvik vs Haukar? Bo ani Unibet ani Etoto nie mają albo to zdjęli. A tam goście prowadzą, a gospodarze byli murowanym faworytem i z chęcią bym na ten Olafsvik postawił teraz. Musi być fajny kursik bo zbliża się końcówka 1 połowy.
@ 3.10 a Olasvik DNB 2.40
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
@ 3.10 a Olasvik DNB 2.40
Ja bym szedł w ten Olafsvik albo w jakiś over 2,5 mocniej. Goście tracili ostatnio sporo bramek i mają 5 porażek z rzędu gdzie gospodarze zanotowali 4 zwycięstwa, a u siebie to oni rzadko kiedy przegrywają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom