>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
8.
Spotkanie: Middlesbrough - Birmingham
Typ: Next goal: Bham (0:0 9min)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Bezpieczniej Middlesbrough czyste? Nie po 1.83

Edit.
Szybki minus
Chyba że ktoś grał bezpieczniej.
Bham strzeli pytanie kiedy
9.
Spotkanie: MK Dons - Burry
Typ: MK Dons over 1.5 gola (0:0 10min)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Podwójna.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Chciałem pograć jak była linia 142 ale prześledziłem wyniki i zrezygnowałem bo nawet ze 130 mogą nie wyjść.
edit ruski pokazuje po 2 kwarcie 32:32 jakiś błąd
kto penia , ten nie zarabia , 155 minimum tam widze
Tymczasem mlode Pinheiros kolejny raz oddaja pierwsze 2 sety , a zaraz zjada je bezlitosnie
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
10.
Spotkanie: Nottingham Forest - Reading
Typ: Nottingham czyste konto? Nie (0:0 HT)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

11.
Spotkanie: Norwich - West Bromwich
Typ: over 3.5 gola (1:1 HT)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Podwójna.


12.
Spotkanie: Sheff Wed - Hull
Typ: over 2.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

Edit.
....
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Teraz dopiero sprawdziłem że Chelsea dała 80 mln euro za bramkarza. Świat już całkowicie oszalał by za średniego bramkarza dawać nie wiele mniej niz za Ronaldo gdzie wyceniany jest na 20 mln. Alison który jest w czołówce bramkarzy na świecie kosztował Liverpool 20 baniek mniej. A Courtouis poszedł do Realu za 35 mln. To juz z prawdziwym futbolem mało ma wspólnego
Beniaminek PL Fulham robi transfery po 20-30 mln za jednego gracza. 8 lat temu transfer czołowego gracza za kwote 50 mln był czymś wielkim a teraz byle grajki kosztują po 60-70 mln.
Przecież to jest chore a będzie jeszcze gorzej.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Teraz dopiero sprawdziłem że Chelsea dała 80 mln euro za bramkarza. Świat już całkowicie oszalał by za średniego bramkarza dawać nie wiele mniej niz za Ronaldo gdzie wyceniany jest na 20 mln. Alison który jest w czołówce bramkarzy na świecie kosztował Liverpool 20 baniek mniej. A Courtouis poszedł do Realu za 35 mln. To juz z prawdziwym futbolem mało ma wspólnego
Beniaminek PL Fulham robi transfery po 20-30 mln za jednego gracza. 8 lat temu transfer czołowego gracza za kwote 50 mln był czymś wielkim a teraz byle grajki kosztują po 60-70 mln.
Chore to jest, że kupili gorszego bramkarza jak sprzedali i jeszcze 2 krotnie więcej zapłacili niz uzyskali ze sprzedaży
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Chore to jest, że kupili gorszego bramkarza jak sprzedali i jeszcze 2 krotnie więcej zapłacili niz uzyskali ze sprzedaży
Obiektywnie patrząc to Szczęsny jest lepszy od Kepy a kosztował Juve chyba 10 mln. Ale kto bogatemu zabroni.
 
D 319

defox

Użytkownik
Basic jakie zero ???? przeciez on cos tam gral w tym roku, a ten Mmoh jest regularnie obijany przez jakichs randomow z USA. 6bp nie wykorzystal i polamal sie przy 1, klasyka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom