>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Criciuma - Guarani over 1,5 1.50
Deportivo Pereira - Bogota FC 1 1.50
Deportivo Pereira - Bogota FC over 1,5 1.40
Deportivo Pereira - Bogota FC over 2,5 2.10
Deportivo Pereira - Bogota FC -1 1 1.80
Club Sando - North East Stars over 1,5 1.20
Louisville City - Toronto FC II over 2,5 1.40
Monterrey - Venados FC over 2,5 1.60
Estudiantes Buenos Aires - J.J. de Urquiza 1 1.80
Estudiantes Buenos Aires - J.J. de Urquiza over 1,5 1.60
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rochester - Buffalo z Triple A Minors League Baseball pre (nie live!)
Over 6.5 @ 1.90
Linia taka niska, bo to drugi mecz double-headera a w MiLB gra sie je do 7 inningów. Ale nawet w skróconym meczu powinni takiego overa dobić, bo właśnie trwa pierwszy mecz i po 3 inningach jest już 6 runs. Powód prosty - pogoda. Wg scoreboarda wieje aktualnie u nich prawie 20 MPH na outfield, co już jest porządnym factorem na wysoki wynik.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak ten poziom tenisa się znowu nie podniesie, to kiedyś wypali nam oczy..:facepalm:
Zawsze muszą być niespodzianki poto buki zarabiają na machlojkach ,nic nieda sie zrobić z tym wszystkim ,coraz bardziej jest cieżko wygrać ,kilka lat do tyłu było lepiej wygrać ,niż teraz
Niewiem co sie dzieje z tym wszystkim
Mam nadzieje że na lm w hokeja sie wygra troszeczke 30 i 31 sierpnia start ,oby było super już dzisiaj ide puścić kupon w ziemniaku bo jutro spadną kursy jeszcze bardziej na gole
Pozdrawiam i niema co się załamywać mi ako 27 2 nie weszły i co mam sie zabić niema sensu
Cornet i Nicolescu odwaliły strasznie ,niestety nawet dalej nie sprawdzałem ile nie weszło wywaliłem kupon ,a szczerze miałem nerwa ,ale cuż babki są dziwne
Może będzie lepiej na deblach ale niewiem sam czy ufać tenisowi ,czy zrobić ako góra 3 wiadomo mała wygrana bo 12% zabiorą dziady
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rochester - Buffalo tym razem z tego meczu, co jest live teraz.
Over 0.5 runs w 6 inningu @ 1.78 ✅
Obie drużyny będą miały praktycznie najlepszy możliwy swój due-up w tym inningu.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Zawsze muszą być niespodzianki poto buki zarabiają na machlojkach ,nic nieda sie zrobić z tym wszystkim ,coraz bardziej jest cieżko wygrać ,kilka lat do tyłu było lepiej wygrać ,niż teraz
Niewiem co sie dzieje z tym wszystkim
Mam nadzieje że na lm w hokeja sie wygra troszeczke 30 i 31 sierpnia start ,oby było super już dzisiaj ide puścić kupon w ziemniaku bo jutro spadną kursy jeszcze bardziej na gole
Pozdrawiam i niema co się załamywać mi ako 27 2 nie weszły i co mam sie zabić niema sensu
Cornet i Nicolescu odwaliły strasznie ,niestety nawet dalej nie sprawdzałem ile nie weszło wywaliłem kupon ,a szczerze miałem nerwa ,ale cuż babki są dziwne
Może będzie lepiej na deblach ale niewiem sam czy ufać tenisowi ,czy zrobić ako góra 3 wiadomo mała wygrana bo 12% zabiorą dziady
Troche nie rozumiem odpowiedzi, bo typ wszedł, a dziś nie zapeszając świetny dzionek i póki co 100% skuteczności. Chodzi mi po prostu o poziom tenisa, bo nawet patrząc na ten sezon to może kilka spotkań np. Delpo-Nadal/Federrer, Coric/Federrer trzymały ten stary poziom, a teraz to nawet emocji człowiek nie odczuwa. Finał Wimbledonu nie grający jak finalista szlema Djoker i ledwo stojący Anderson, teraz Masters i finał z Fedexem, który grał na kilka % i można by wymieniać. Jeszcze teraz na USO bardzo wolna nawierzchnia, i też nie czytałem, żeby o tym informowali, a jak oglądam różne korty, to wygląda jakby się od siebie różniły. Szkoda klawki, ale zawodnicy brani na wielkie turnieje, bo mają nazwisko, to przesada i przez to mamy takie, a nie inne widowisko.
Bhambri @2.75 Bet365
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Polecam odpalić mecz MCdonalda z Haase, Mcdonald powoli słabnie i nie biega do każdej piłki, bardzo możliwe ze ma jakiś mały udar słoneczny
Przepraszam, że nie odpisywałem priv ale skupiłem się na meczu. Młody miał jednak problemy z nogami, ale kto złapał cynk to zarobiony????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Troche nie rozumiem odpowiedzi, bo typ wszedł, a dziś nie zapeszając świetny dzionek i póki co 100% skuteczności. Chodzi mi po prostu o poziom tenisa, bo nawet patrząc na ten sezon to może kilka spotkań np. Delpo-Nadal/Federrer, Coric/Federrer trzymały ten stary poziom, a teraz to nawet emocji człowiek nie odczuwa. Finał Wimbledonu nie grający jak finalista szlema Djoker i ledwo stojący Anderson, teraz Masters i finał z Fedexem, który grał na kilka % i można by wymieniać. Jeszcze teraz na USO bardzo wolna nawierzchnia, i też nie czytałem, żeby o tym informowali, a jak oglądam różne korty, to wygląda jakby się od siebie różniły. Szkoda klawki, ale zawodnicy brani na wielkie turnieje, bo mają nazwisko, to przesada i przez to mamy takie, a nie inne widowisko.
Bhambri @2.75 Bet365
Ważne żeby buki płaciły regularnie:highhive:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Louisville City - Toronto FC II over 3,5 1.70
Filip mi nie chodziło o typka tylko że są niespodzianki zawsze i były i cięzko je wyczuć bo faworyci oddają mecze niestety kasa rządzi tylko i Mafia a szczególnie w Polskiej Lidze
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Louisville City - Toronto FC II over 3,5 1.70
Filip mi nie chodziło o typka tylko że są niespodzianki zawsze i były i cięzko je wyczuć bo faworyci oddają mecze niestety kasa rządzi tylko i Mafia a szczególnie w Polskiej Lidze
Jakby w tenisie rządziła kasa, to by dali im wolną rękę i kto by chciał brać, to by brał i dawał widowisko, reklamował sport i to przynosiłoby jeszcze większe zyski. Oglądam teraz kolesia, który gra na jednym z 4 największych turniejów tego sportu i nie trafia w cały kort, czysto w piłkę lub wymiana trwa 2-3 uderzenia i kończy się błędem jednego, lub drugiego. Raczej w taki sposób się nowych fanów nie zdobywa ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Louisville City - Toronto FC II połowa over 1,5 1.70
Dzięki Filip za info i Pozdrawiam ,obyśmy wygrali dużo kasy na lm w hoka juz mam kilkka swoich typów
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
10.
Spotkanie: Deportivo Pereira - Bogota
Typ: Deportivo over 2.5 gola (1:0 32min)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Podwójna

Bezpieczniej over 2.5 gola w meczu po 1.80 aczkolwiek nie wiem czy Bogota strzeli. Mam już zagrane over 1.5 gola gospodarzy natomiast dokladam over 2.5 gola bo myślę że są w stanie wbić gościom 3 gole tym bardziej że od początku cisną mocno a goście mają już 3 żółte kartki...
Historia spotkań gdzie Deportivo było gospodarzem również wygląda dobrze...
Na ostatnie 3 mecze Pereira wbijali u siebie minimum 3 gole drużynie Bogoty. Jak będzie tym razem? Boisko zweryfikuje. Kolejne typy już niebawem
Edit.
Seria...
4/6
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Louisville City - Toronto FC II połowa over 1,5 1.70
Dzięki Filip za info i Pozdrawiam ,obyśmy wygrali dużo kasy na lm w hoka juz mam kilkka swoich typów
1-1 ✅
Kto czekał to miał kursa ponad 2 ja dałem na samym początku 3,5 tez zrobią mam nadzieje
Louisville City - Toronto FC II over 3,5 1.70
Louisville City - Toronto FC II -1 1 1.70
w przerwie pograne
club america 3,5 1.60
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Santos - Independiente
Santos czyste konto - NIE @1.72 bet563
80 minuta, 0-0, wolny nawet z niezłej odległości dla gości i sędzia przerywa mecz, bo kibice Santosu zaczęli demolować stadion i chcieli wtargnąć na boisko. Ostra zadyma. Nie wiem czy mecz wznowią czy zakończą ten dwumecz przy takim wyniku (pierwszy mecz Santos dostał 3-0), więc tutaj już raczej szans na awans nie mają. Jeżeli mecz całkowicie zakończą w tej 80 minucie, to mogę liczyć na zwrot czy zakład w plecy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom