>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ani nie gadaj, miałem pierwszy set pelli
Ja wieczorem pograłem mecz Pelli, ale takie przegranie seta jak on zrobił to działa na glowe tak, ze teraz przegra 6:1 drugiego i po temacie.
Jakby wygrał tego TB to teraz w drugim secie zupelnie inaczej by gral... to jest wlasnie tenis ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ma ktoś przemyślenia co do walki Janikowski-Materla?Nie ma osobnego tematu dotyczącego KSW45 dlatego tu pisze bo ciekawy jestem opinii.Oglądam wszystko co sie dotyczy tej walki,analizuje wcześniejsze ich walki np obaj walczyli z Chmielewskim i podobny przebieg miały obie.Tak jak na początku pewny byłem Janikowskiego i miałem grubo go pograc tak teraz coraz więcej mam wątpliwości.Przyznam,że dawno nie było tak pasjonująco zapowiadającej sie walki..
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Ma ktoś przemyślenia co do walki Janikowski-Materla?Nie ma osobnego tematu dotyczącego KSW45 dlatego tu pisze bo ciekawy jestem opinii.Oglądam wszystko co sie dotyczy tej walki,analizuje wcześniejsze ich walki np obaj walczyli z Chmielewskim i podobny przebieg miały obie.Tak jak na początku pewny byłem Janikowskiego i miałem grubo go pograc tak teraz coraz więcej mam wątpliwości.Przyznam,że dawno nie było tak pasjonująco zapowiadającej sie walki..
Janik nie raz mowil ze on nie patrzy na wynik zalezy mu na doswiadczeniu takze mozesz to odebrac na swoj sposob. Druga sprawa w ten cyrk nie wkladalbym duzej kasy naprawde tutaj 3/4 to juz przed gala jest umowione co i jak ma wygladac.
Moim zdaniem jak miales zamiar grac gruba kase w sztuki walki to ostatnio byly 2 swietne okazje w boksie AJ jak i ryzy (faworyci) wygrali swoje walki gdzie mozna bylo skosic ladna kase.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Janik nie raz mowil ze on nie patrzy na wynik zalezy mu na doswiadczeniu takze mozesz to odebrac na swoj sposob. Druga sprawa w ten cyrk nie wkladalbym duzej kasy naprawde tutaj 3/4 to juz przed gala jest umowione co i jak ma wygladac.
Moim zdaniem jak miales zamiar grac gruba kase w sztuki walki to ostatnio byly 2 swietne okazje w boksie AJ jak i ryzy (faworyci) wygrali swoje walki gdzie mozna bylo skosic ladna kase.
Po fakcie to każdy mądry. Na AJ kurs ...1,07 a wróżenie z fusów w której rundzie walka się skończy to ruletka, zresztą Povietkin do momentu nokautu lepiej się prezentował a walka Canelo (wcale nie był faworytem, na GG był kurs 1,60) z GG to walka 50 na 50 i taka była różnie mogli ją interpretować sędziowie. Gdyby dali zwycięstwo GG to tez nikt nie mógłby mieć pretensji więc to nie były żadne okazje.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Po fakcie to każdy mądry. Na AJ kurs ...1,07 a wróżenie z fusów w której rundzie walka się skończy to ruletka, zresztą Povietkin do momentu nokautu lepiej się prezentował a walka Canelo (wcale nie był faworytem, na GG był kurs 1,60) z GG to walka 50 na 50 i taka była różnie mogli ją interpretować sędziowie. Gdyby dali zwycięstwo GG to tez nikt nie mógłby mieć pretensji więc to nie były żadne okazje.
Co po fakcie? Mam ci tutaj kupony wklejac czy co..
Co do walki ryzego z gg to akurat w pierwszych 2-3 rundach bylo widac jak ta walka bedzie wygladac. I kursy nie byly wcale takie zle..
Co do AJ zgadzam sie ze kurs z dupy ale wole na to dac gruba kase niz na komedie czyt. ksw.
Janik to wariat nie zdziwie sie jak pojdzie na calosc i co z tego wyjdzie to nie wie nikt.
W takim razie wal gruba kase i spijaj szampana trzymam kciuki.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Co po fakcie? Mam ci tutaj kupony wklejac czy co..
Co do walki ryzego z gg to akurat w pierwszych 2-3 rundach bylo widac jak ta walka bedzie wygladac. I kursy nie byly wcale takie zle..
Co do AJ zgadzam sie ze kurs z dupy ale wole na to dac gruba kase niz na komedie czyt. ksw.
Janik to wariat nie zdziwie sie jak pojdzie na calosc i co z tego wyjdzie to nie wie nikt.
W takim razie wal gruba kase i spijaj szampana trzymam kciuki.
Mnie po prostu nie interesuje to co było bo mogę sobie livescora otworzyć i mam gotowe wyniki tylko do czego mi to teraz potrzebne?Wygra łatwo Janikowski czy Materla to napiszesz to była okazja, można było grubo walić? To podobna walka jak ta GG z Canelo, może pójść w dwie strony i zastanawiam się coraz bardziej czy jest sens w to pchać kasę ale jakoś wierze w Damiana.Ja w nim widzę przyszłego mistrza UFC ???? i mu kibicuje.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wu Y. @ 2,25
Muguruza - Golubic @ under 18,5 gema @ 1,70
Mysle, ze Golubic ugra w tym meczu max 2 gemy ???? Ona absolutnie nie istnieje.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Vesely widać że poziom wyżej, a gra tak jakby mu się nie chciało. Mobilizuje się tylko prz BP których już z 10 wybronił..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom