>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jeśli ktoś został opluty to prędzej Costa i zareagował po prostu. Tak wychodzi na moje z tego co zobaczyłem na filmiku wyżej. Podobnie jak Mbappe ostatnio.
 
ranczo0123 472,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Valencia - Juventus
Typ: over 3.5 kartki Juve
Kurs: 2.54
Buk: Dafabet
Juve juz ma 2 kartki bo czerwo liczone jako 2. Buk cos spi i nie ogarnia. Dla przykladu na Unibet over 4.5 kartki Juve po 1.50. Na totolotku taki sam bet po takim samym kursie mozna lapac tylk oze co chwila cos zdejmuja i dodaja do oferty ten bet. Juve prowadzi i bedzie bronic za wszelka cene wyniku. Brudne gierki sie zaczna i minimum 2 zoltka poleca dla Wlochow tak mysle ;)
Dzieki Szczesny ksiegujemy ✅✅✅ :champagne::champagne::champagne:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
jak grało YB z United mieli jakieś okazje??
Coś próbowali, dobry jeden strzał w pierwszej połowie, ale w De Gee, a tak to chyba nic nadzwyczajnego. Dobrze się rozkręcali i próbowali tworzyć akcje, ale na poważniejsze okazje raczej się to nie przełożyło.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mnie to zawsze zastanawia jak to jest, ze taka Roma przegrywa 2:0 i oni rozgrywaja pilke tak jakby grali na czas.
Dlaczego oni nie walcza, nie biegaja...To takie czekanie na 3 bramke od Realu...
I znowu zabraklo tak jak wczoaraj 1 zoltej kartki...Co za syf ???? No rece opadaja...
over 1,5 + over 9 rr + over 3,5 kartki w meczu Realu po 2,70 w forbet... znowu zagrane i znowu wpierdolone ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Benfica - Bayern Munich
Total Over(2.5) 1.7
Manchester City - Lyonnais
Total Over(2.5) 1.4
2.38
To musi wejsć na odrobienie Szachtaru ????
NIE WESZŁO BAYERN ???? co za pech a miał sytuacje Roben i zrypał
Dziękuje same porażki niestety ,dzisiaj dzień na ⛔ strasznym
czuje z eUSA odrobi na overku jak nie to :facepalm::slap:
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mnie to zawsze zastanawia jak to jest, ze taka Roma przegrywa 2:0 i oni rozgrywaja pilke tak jakby grali na czas.
Dlaczego oni nie walcza, nie biegaja...To takie czekanie na 3 bramke od Realu...
Kwestia tego, że przecież nawet, gdy się przegrywa, to grać z Realem otwarty futbol to samobójstwo. Inna sprawa, że w ogólnym rozrachunku przy równej liczbie punktów kilku drużyn może mieć znaczenie bilans bramkowy przy awansie, bądź jego braku ;)
 
verno 711,5K

verno

Znawca - Hokej
NIE WESZŁO BAYERN ???? co za pech a miał sytuacje Roben i zrypał
Dziękuje same porażki niestety ,dzisiaj dzień na ⛔ strasznym
czuje z eUSA odrobi na overku jak nie to :facepalm::slap:
&quot;odrobi&quot; Wyrzuć to słowo ze swojej gry bo to prowadzi tylko do torby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom