>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Lousvile kurs 2.20 wystawili ,a ja nie dałem tylko 2,5 i teraz żałuje ż eniegrałem czystą 2 ,kurde ,co zrobić ,PUCHARY NIE WCHODZĄ niestety
Hokej średnio idzie ,Floorbal nieźle ,ale i tak nie jestem zadowolony ,ale cóż nikt niejest doskonały
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
przenosnia mordko,sporo wygralem jak na moj budzet i mam nadzieje ze ktos tez skorzystal, dzis kolejny dzien karcenia buka czyli liga korupcji europejskiej, z fartem
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pierwszy mecz to spotkanie belgijskiego Genk ze szwedzkim Malmo, spodziewam sie tu bramek poniewaz obie ekipy wiedza jak zdobywac bramki,a gospodarze u siebie prezentuja naprawde dobra pilke a patrzac a to jak szwedzi grali wyjazd na Midtjy dzis spodziewam sie podobnego spotkania i mysle, ze ten overek jest jak najbardziej do gry
Genk - Malmo over 2.5 @1.61 ⛔
Do Grecji przyjedzie lokomotywa Chelsea, gospodarze tego meczu naprawde potrafia pograc w pilke beda sprzyjac dzis im rowniez trybuny ale mysle, ze zespol z PL poradzi dzis sobie i dobrze wejdzie w te rozgrywki LE tymbardziej,ze Sarri naprawde ma kim rotowac i moze stworzyc dwa silne zespoly, jeden na podboj rodzimej ligi a drugi na rozgrywki europejski, ide tutaj w strone zwyciestwa Chelsea
PAOK - Chelsea 2 @1.65 ✅
I znowu mamy pod lupa spotkanie na greckiej ziemi, tym razem do Pireusu przyjedzie hiszpanski Betis, grecy weszli bardzo ladnie w sezon i u siebie sa ekipa ponadprzecietna,powiedzialbym grozna dla kazdego, podpieram sie remisem poniewaz Betis wie jak trzymac defensywe ale mysle nie dadza rady wygrac na goracym terenie
Olympiakos - Betis 1X @1.33 ✅
Przenosimy sie do Czech gdzie miejscowa Slavia podejmie francuska ekipe z Bordeaux,buki szacuja ze nie padnie tu wiele bramek ale ja czuje tutaj minimum dwie, francuzi super ostatnio w lidze pokopali, Slavia tez nie jest ekipa murarska tymbardziej na rozpoczecie u siebie, licze na fajne widowisko i spokojne pokrycie mojego typu
Slavia - Bordeaux over 1.5 @1.40 ⛔
Ostatni mecz to spotkanie pogromcy Legii ha ha ha Spartaka Trnava z Anderlechtem, ekipa belgijska to typowo overkowa ekipa a i gospodarze raczej nie patrza sie do tylu z tego co zaobserwowalem dlatego minimum dwie bramki biore z pocalowaniem raczki
Spartak Trnava - Anderlecht over 1.5 @1.30 ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Poszukajmy troche gole gosci ???? Zacznijmy od meczu w Hiszpanii gdzie chlopcy Stevena Gerrarda zmierza sie z zolta lodzia podwodna,wszystko stoi po stronie gosci ale czy na pewno wszystko?Szkoci to druzyna,ktora potrafi bronic,niejednokrotnie juz to udowodnili potrafiac broniac sie nawet w 9 (!) , licze na chociaz jednego gola z kontry gosci,oni naprawde maja kim to zrobic, kurs zacheca takze probujemy!!
Villareal - Rangers Rangers over 0.5 gola @1.91 ✅
W Austrii zagra Rapid ze Spartakiem.Austriacka liga moim zdaniem procz ekipy z RedBull jest naprawde przecietna,ale u siebie fakt jeszcze cos tam potrafia kopnac,Rosjanie,ktorzy nie sa nowicjuszami powinni spokojnie jednego gola zdobyc na austriackim terenie
Rapid - Spartak Moskwa Spartak Moskwa over 0.5 gola @1.30 ⛔
Na Wegry przyjezdzaja bialorusini z BATE,bialorusini w ktorych meczach czesto lubi sypac sie grad bramek,spodziewam sie calkiem otwartego spotkania gdzie goscie jednego gola wsadza i licze ze juz w pierwszej polowie
MOL Vidi - BATE BATE over 0.5 gola @1.44 ✅
Celtic to nie sa pionierzy LE nie ma co sie oszukiwac, ilez razy oni juz zawodzili w tych rozgrywkach,a norwedzy to nie sa chlopcy z pierwszej lapanki,w obliczu tego jak gra obrona szkocka i tego iz oni u siebie zaatakuja mysle ze gol dla gosci to formalnosc przy odslonietych tylach Celticu,gramy bo kurs fajny!
Celtic - Rosenborg Rosenborg over 0.5 gola @1.73 ⛔
Ostatnie spotkanie gdzie poszukam gola gosci to mecz Lipska z Salzburgiem, czuje tutaj troszke popisow strzeleckich z obu stron wiec wybralem gola gosci po niskim kursie ale spokojnie powinni wykonac to zadanie,dziekuje za uwage i powodzenia ! :bow:
RB Lipsk - Salzburg Salzburg over 0.5 gola @ 1.30 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom