>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
ręczna na 10:00 Dinamo Czeliabińsk u20 (Handi+17,5) 1.95 ⛔pewniaczek na dziś
Popłynąłem i to grubo. W 25 minucie było 9-10 a potem zjazd do bazy
Przez ostatnie 20 minut łby rzuciły 1 bramke,
Nawet dorzuciłem handi 19 za 3k i to uwalili
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Goerges 2 set 2.14. Ciezka oddychajaca Lesia na agresywna Goerges pobieram z przyjemnoscia
Goerges 2 set 2.14. Ciezka oddychajaca Lesia na agresywna Goerges pobieram z przyjemnoscia
i przelamanie od razu... wiecej szczescia niz rozumu, 2 razy w mm ostatnie lini i od deuce 2 podwojne Goerges...
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Goerges 2 set 2.14. Ciezka oddychajaca Lesia na agresywna Goerges pobieram z przyjemnoscia
i przelamanie od razu... wiecej szczescia niz rozumu, 2 razy w mm ostatnie lini i od deuce 2 podwojne Goerges...
Odlamala. Wchodzę na ten statek po 2.47
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Goerges 2 set 2.14. Ciezka oddychajaca Lesia na agresywna Goerges pobieram z przyjemnoscia
i przelamanie od razu... wiecej szczescia niz rozumu, 2 razy w mm ostatnie lini i od deuce 2 podwojne Goerges...
⛔ nie tym razem starala sie tego nie wygrac i sie udalo ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Goerges 2 set 2.14. Ciezka oddychajaca Lesia na agresywna Goerges pobieram z przyjemnoscia
i przelamanie od razu... wiecej szczescia niz rozumu, 2 razy w mm ostatnie lini i od deuce 2 podwojne Goerges...
Widzę 3 przełamania pod rząd ???? magia WTA
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Szanowny Panie,
specjaliści sprawdzili informację, dotyczącą kuponów 3947592913 i 4176894331.
Kupon 3947592913 został rozliczony poprawnie (zwrotem), ponieważ to jest zakład na drugą kwalifikację. Daniel Joseph Ricciardo nie brał tu udziału.
Kupon 4176894331 wcześniej został błędnie rozliczony jako wygrany. W tej chwili kupon już jest rozliczony też zwrotem.
Proszę o sprawdzenie.
RUSKI ZŁODZIEJ I JEDEN WIELKI SYF ODRADZAM GRANIE U NICH! ????????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Kabum wiecej fragow (Lol) @2.8
Pozatym widzisz quinty jak ruski zlodziej wystawił kursy na drugą mapę w męczy SS optic? Grają overpassa a SS ta mapę ostatni raz grało 4 czerwca na Roque gdzie dostali do 5 ^^
Optic 2mapa 1.63 ruski zlodziej (1xbet)(bynajmniej ja tak mam jak wszedłem grubo po 1.74 spadło na 1.63). Tak jak wspomniałem to jest pierwszy ban Space Soldiers ale dziwnym trafem pozwolili ta mapę grać Optic ???? Optic może zbyt często nie gra tej mapy ale. Mają blisko 70%win na Overpassie
E: spadlo na 1.58. Moim zdaniem dalej warto do dubla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom