>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
krzysiu Jeśli wypłata jest już w Trustly to bah ci nie anuluję na pewno, będziesz mieć minus na koncie i tyle.
Obyś miał rację, ku mojemu zdziwieniu pieniądze po pięciu minutach zeszły z konta, więc teraz są w TRustly, pozostaje mi czekać. Szczerze przyznam dziwna sytuacja, ale pewnie wcześniej czy później wpłacę tam kasę i będę musiał uregulować, a teraz będzie na minusie

ranczo123: bet365 niech wraca ;)
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Cześć, mam pytanie, czy ktoś z was znalazł może wydarzenie z boksu: Szpilka - Wach, chciałbym poznać kursy, i jeżeli będą wysokie to wrzucić trochę na Mariusza.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
krzysiu Ja miałem u nich taką sytuacje: zrobiłem przelew przez trustly, potem na swoim koncie go anulowałem w zakładce oczekujące. Miałem kase na bah i środki u siebie... Zrobiłem tak z ciekawości, bo nie mogłem uwierzyć, że &quot;tak się da&quot;. Dało się. Potem musiałem uregulować.
Druga sytuacja z źle rozliczonym zakładem. Kase miałem już w trustly jak się zorientowali i już po ptakach. Tylko minus, potem uregulowany. Zależy jaka kwota. Kiedyś w betsyfie wygrałem przegrany kupon na duuuuza kwote i mialem wyj... kase szybko wyplacilem na skrilla i tam nigdy nie wrociłem. Ani mi nie zal, ani wstyd, ani głupio.
Jak chcesz tam grać to sobie ureguluj, a tak to się nie przejmuj. Wiesz co ci mogą, tak jak ty im...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
ranczo0123 Też nie moge się zalogowac na swoje dane z bwin. Tęsknię za nimi.
Bwin + bet365 to było wszystko czego można chcieć od bukmachera
a nawet szczerze wolałem bwin, bo zamulali z linia over/under w nba. Czasami o 7-8 punktów. Kto gra koszykówkę ten wie, że to sporo ????
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ranczo0123 Też nie moge się zalogowac na swoje dane z bwin. Tęsknię za nimi.
Bwin + bet365 to było wszystko czego można chcieć od bukmachera
a nawet szczerze wolałem bwin, bo zamulali z linia over/under w nba. Czasami o 7-8 punktów. Kto gra koszykówkę ten wie, że to sporo ????
No wlasnie poszlo info ze ten premiumbull to klon bwina a zalogowac sie nie moge. Na czacie tak samo boty nic nie chca powiedziec. Tez lubilem bwina bo czesto wszedzie byly spadki kursow a u nich dlugo jeszcze mozna bylo grac po znacznie wyzszych ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Poksięgowałes i widzisz co się dzieje hihi, to tylko kobitki ale ten soczysty tenis Julki może się podobać.Gra Pisi miała swoje uroki ale jednak takie mocne granie to jest to.W tie-breaku pewnie i tak weżmie.Ten spokój i opanowanie przy ważnych piłkach Belgijki tez może imponować.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Grają jeszcze... georges miała 40:0.. matko bosko. Cyrk
Wygrała ???? Ja odkąd poksięgowałem Calleriego z Koubkiem z 10lat temu przy stanie 6-0 5-0 40-15 i wtopie nauczyłem się pokory i już więcej tego nie robię ???? A u kobiet 40-0 w gemie(trzy meczbole) i to przy serwisie rywalki to prawie nic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom