>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
drexler Serio przewaliłeś taki zakład? To nie był wał jakiś? Jest jakiś link do tego? ????
Też już się nauczyłem, chociaż raz na pare miesięcy się złapię, że za szybko liczę wygraną.
Ostatnio chociażby w kosza gdzie brakowalo mi chyba 10 pkt do overa i drużyna gospodarzy rzuciła 7 pkt w 11 minut. W MĘSKIEJ KOSZYKÓWCE w eurolidze ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ale jaja w tie-breaku. Cilic oddał Grigorowi 5 punktów ( 3 ramy) aut i siata a ten tego nie potrafił wykorzystać. Jedną akcję Cilic zrobił gdy przegrywał, doszedł do siatki i skończył. Ogólnie Chorwat trzepok;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
drexler Serio przewaliłeś taki zakład? To nie był wał jakiś? Jest jakiś link do tego? ????
Też już się nauczyłem, chociaż raz na pare miesięcy się złapię, że za szybko liczę wygraną.
Ostatnio chociażby w kosza gdzie brakowalo mi chyba 10 pkt do overa i drużyna gospodarzy rzuciła 7 pkt w 11 minut. W MĘSKIEJ KOSZYKÓWCE w eurolidze ????
Tak i to na spora sumę mi zamykał ako(ponad 1000zł) I prowadził jeszcze w trzecim secie chyba 4-2 i 5-3...Trzy czy cztery razy serwował na mecz...Bywają i takie cuda.A grali w Sopocie w 2007.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chaczanov, Anderson, Federer, Djoko, Sock, Coric - Thiem over gemów, Zverev - Schwa over gemów - tak to dziaij widzę, ale nie znam się jakoś super na tenisie. Oczywiście nie gram żadnej taśmy, tylko chcę jeden typ wybrać. Myślę najbardziej nad Andersonem win , skośny mnie nie przekonuje ani trochę, kurs dobry
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Chaczanov, Anderson, Federer, Djoko, Sock, Coric - Thiem over gemów, Zverev - Schwa over gemów - tak to dziaij widzę, ale nie znam się jakoś super na tenisie. Oczywiście nie gram żadnej taśmy, tylko chcę jeden typ wybrać. Myślę najbardziej nad Andersonem win , skośny mnie nie przekonuje ani trochę, kurs dobry
Jak chcesz jeden z tego to wybierz Djoko:p;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Z tym Isnerem to bym uważał. Chłop się wczoraj bardzo męczył z Kazachem.
Też mnie ten mecz od rana męczy co w nim zagrać i chyba jak to w takich przypadkach bywa over.
Dlatego ja idę w over 27,5 @ 2,20
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom