>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
verno 657,6K

verno

Znawca - Hokej
Co wy tak się tego Milika uczepiliście, on nie miał prawa tego strzelić, a wiecie czemu, BO GO NIE POWINNO BYĆ NA BOISKU. Nóż w kieszeni mi się otwiera jak go widzę, już bardziej Rasiaka lubiłem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ AHL
Rockford IceHogs - Hershey Bears 1 2.10
Rockford IceHogs - Hershey Bears -1 1 2.50
Rockford IceHogs - Hershey Bears over 4,5 1.50
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mówili, że Nawałka trafił na dobry okres rozwoju kluczowych piłkarzy, a jednak chyba to nie przypadek, że właśnie za Nawałki Robert strzelał, jak na zawołanie, a za innych selekcjonerów znów coś nie funkcjonuje i nie tylko w ataku ::zoltakartka:
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Włochy @2.35 bet365
Bańka znowu pęknie, a Brzeczek coraz bliżej wyjebania. To nie jest odpowiednia osoba na bycie selekcjonerem, za cienki w uszach jest.
Do tego Góralski kartka @3.25 bet365
W klubie ławka, będzie chcial się pokazać. Włochy piłka popykają to czajnik się zagotuje jak to już na niego przystało. Mam nadzieje tylko, że wędki nie dostanie i dogra mecz do końca.
Wymęczyli, ale jest 1-0 ✅✅✅
Góralski ⛔ chociaż pare razy na dupie pojeździł.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Wyobraźcie sobie co się dzieje w głowie Piątka. Chłopaka co najmniej trzykrotnie wzywa naród z trybun, każe mu iść na rozgrzewkę i nie daje mu zmiany choćby na 10 minut. Dla mnie skry....ńskie zagranie. Z resztą w pierwszym meczu było to samo.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Więcej postaram się napisać jutro na spokojnie w odpowiednim temacie , ale ... jeśli Piątek będący w życiowej formie nie powąchał dziś murawy, a grał Milik,który w 2018 roku nie strzelił ani jednej bramki, a w roku 2017 strzelił aż 1, gra cały mecz i znowu marnuje co się da ... to mi brakuje słów ... Jutro Boniek powinien przyznać się do błędu i zwolnić Brzęczka, albo Brzęczek być na tyle honorowym facetem i sam podać się do dymisji ...
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Wyobraźcie sobie co się dzieje w głowie Piątka. Chłopaka co najmniej trzykrotnie wzywa naród z trybun, każe mu iść na rozgrzewkę i nie daje mu zmiany choćby na 10 minut. Dla mnie skry....ńskie zagranie. Z resztą w pierwszym meczu było to samo.
Niezrozumiały skład już od początku i jeszcze ta zmiana Jędza za Rece w końcówce mistrzostwo świata...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom