>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
https://forum.bukmacherskie.com/threads/konkretne-granie.153763/page-3#post-6739051
Siemka, jest więcej czasu, a więc wracamy. Moje typy w tamtym tygodniu tragiczne, muszę je uporzadkować i zrobię to w tym tygodniu. Jest co odrabiać, ale jak na razie poniedziałek jest świetny i +19j już na ✅
Na dziś jeszcze siatka, może jeden bet z nogi się pojawi i na noc oczywiście coś z NHL ????
Mam nadzieję, że zaufanie uda mi się odbudować, pzdr.
No to elegancko ;) świetny poniedziałek i napedzamy maszyne ;)
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Achhhh co to był za mecz. W tych &quot;naszych:&quot; meczach prznajmniej tych na Eurosporcie to fajna jest tylko ta muzyczka na początek i koniec. Nie powiem lubie tą Ekstraklape, ale poziom fatalny ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Leicester over 1.5 gola @3.25 bet365
Vardy :gool: @2.75 bet365
Wyczuwam tu niezła strzelaninke. Vardy z patentem na strzelanie drużynom z topu, do tego Arsenal z taką obroną, warto spróbować.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na noc próbujemy dalej zarobi na nba. Ostatnie dwa dni to piękny zarobek. Buki już się trochę zreflektowaly i podnieśli linie o 2-3 oczka.
Może ktoś coś dla siebie wybierze.
Na noc wybrałem.
Kwarta z najniższą suma pkt w meczach
Toronto o48,5 @1,85
Boston o43,5 @1,85 tu wahalem się nad u61,5 w najwyższej kwarcie.
Milwaukee o48,5 @1,85
Utah o45,5 @1,85
Warriors o48,5 @1,85
Kwarta z najwyższą suma pkt
Dallas u65,5 @1,85
Po dwóch dniach 9/11 oby dziś też zakończyć na plusie bo trzeba odrobić straty na tenisie z dnia.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik

Viktor Oladipo over 22,5 pkt

Głowny bet na dziś!
Pacersi przylatują do Minnesoty, która sezon dość słabo zaczęła, w dwóch meczach starcili 263 pkt !:eek: Nawet Cavaliers nawrzucali im 123pkt. Fajnie też wygląda zakład na o226,5 pkt, ale atakuję over Viktora, 2 mecze, i po 25pkt, a dziś słabo broniąca sota, więc powinien ogarnąć.
i dokładam under 21,5 pkt Aldridge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom