>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
https://forum.bukmacherskie.com/threads/konkretne-granie.153763/page-3#post-6739051
Siemka, jest więcej czasu, a więc wracamy. Moje typy w tamtym tygodniu tragiczne, muszę je uporzadkować i zrobię to w tym tygodniu. Jest co odrabiać, ale jak na razie poniedziałek jest świetny i +19j już na ✅
Na dziś jeszcze siatka, może jeden bet z nogi się pojawi i na noc oczywiście coś z NHL ????
Mam nadzieję, że zaufanie uda mi się odbudować, pzdr.
No to elegancko ;) świetny poniedziałek i napedzamy maszyne ;)
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Achhhh co to był za mecz. W tych &quot;naszych:&quot; meczach prznajmniej tych na Eurosporcie to fajna jest tylko ta muzyczka na początek i koniec. Nie powiem lubie tą Ekstraklape, ale poziom fatalny ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Leicester over 1.5 gola @3.25 bet365
Vardy :gool: @2.75 bet365
Wyczuwam tu niezła strzelaninke. Vardy z patentem na strzelanie drużynom z topu, do tego Arsenal z taką obroną, warto spróbować.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na noc próbujemy dalej zarobi na nba. Ostatnie dwa dni to piękny zarobek. Buki już się trochę zreflektowaly i podnieśli linie o 2-3 oczka.
Może ktoś coś dla siebie wybierze.
Na noc wybrałem.
Kwarta z najniższą suma pkt w meczach
Toronto o48,5 @1,85
Boston o43,5 @1,85 tu wahalem się nad u61,5 w najwyższej kwarcie.
Milwaukee o48,5 @1,85
Utah o45,5 @1,85
Warriors o48,5 @1,85
Kwarta z najwyższą suma pkt
Dallas u65,5 @1,85
Po dwóch dniach 9/11 oby dziś też zakończyć na plusie bo trzeba odrobić straty na tenisie z dnia.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik

Viktor Oladipo over 22,5 pkt

Głowny bet na dziś!
Pacersi przylatują do Minnesoty, która sezon dość słabo zaczęła, w dwóch meczach starcili 263 pkt !:eek: Nawet Cavaliers nawrzucali im 123pkt. Fajnie też wygląda zakład na o226,5 pkt, ale atakuję over Viktora, 2 mecze, i po 25pkt, a dziś słabo broniąca sota, więc powinien ogarnąć.
i dokładam under 21,5 pkt Aldridge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom