>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
Ale szacun dla Brzeczka ze nawet Lewego z poziomu jednego z najlepszych napastnikow Europy zrobil kopacza, ktory nie umie trafic w pilke. Widac reke trenera ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Polska - Czechy
over 1.5 ŻK @1.75
Jak widzę co robimy w obronie, jakie notujemy straty, to wcale się nie zdziwię, że zaczniemy się kartkować, bo trzeba zachować twarz jak się straci piłkę. Już widzę, jak taki Krycha czy inny as straci piłkę i sfauluje, żeby nie było wstydu. A może Czesi coś dołożą.
Dobre te komentarze - &quot;dziwi jak Czesi podchodzą pod naszą bramkę&quot; - serio? Mnie w ogóle nie dziwi ;)
⛔ no a tu niestety lipa, nawet nie złapaliśmy kartek, tak bardzo walczyliśmy
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brzęczek marnuje cenny czas. Brak pomysłu, nie mówiąc o postępach. Ciekawe kiedy Boniek się zreflektuje i powie mu bye-bye. Oby jak najszybciej.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Oo, co ja widzę, ludzie w końcu ściagają klapki z oczu. Ta reprezentacja była już dnem, a teraz z Brzęczkiem to nawet nie wiem jak to nazwać. Błaszczykowski wszedł i widać go było tyle co przy bocznej linii podczas zmiany.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Czyim pomysłem był Brzęczek? Kto to go tak zachwalał? Nie zapominajmy o dobrym wujku Bońku, to jego wymysł chociaż szanuje go za karierę i to że ogarnął PZPN (tak jakby) ale Brzeczek juz nie przejdzie. Jeden i drugi do dymisji.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Chorwacja - Hiszpania
over 3.5 ŻK @1.84
Jakoś po prostu mi się tu widzą kartki, bez większego wymyślania. Pachnie towarzyskim ale niby jakaś tam oficjalna ranga jest, składy też raczej mocne. Ostatnio Chorwaci zostali zbici przez Hiszpanów 6:0! więc tu upatruję żądzy rewanżu, ba przywrócenia twarzy. Chorwaci potrafią być krewcy, Hiszpanie również nogi nie odstawiają. No i ta linia jest jak dla mnie po tym kursie całkiem zacna.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Gram dziś konkretnie win ANDERSONA po kursie @3.15. Mocno faworyzowany Federer jednak właśnie dlaczego? Nie rozumiem tego, gdyż postawa Andersona w tym turnieju o wiele bardziej do mnie przemawia. Szwajcar ewidentnie pod formą i chyba kurs na to spotkanie wystawiony został tylko przez nazwisko ???? Pobieram i czekam z niecierpliwością na pojedynek ????????????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Będą karteczki w Chorwacji, nie chcę zapeszać ale ładnie chodzą zawodnicy. Wysoki pressing i szybkie odbiory, tu będzie szybka gra. Jak dla mnie Rakitić, Saul, Vrsaljko wszyscy do wykartkowania a nie zdziwię się jak Ramos coś dostanie ;) Oby się nie zmieniło. Także over 3.5 kartki jak dla mnie w grze. Oczywiście nie ma nic pewnego i nigdy nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom